Agentura registruje remaster Mafie II

6. duben 2020 11:54 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

O remasteru Mafie se hovoří čím dál tím víc. To, co dříve vypadalo jen jako zbožné přání, se profiluje jako reálná věc. Zřejmě nejpřesvědčivějším důkazem o existenci vylepšené verze hry od 2K Czech je zápis u jihokorejské ratingové agentury.

Jako obvykle je ale existence remasteru to jediné, co o hře víme. Titul by měl nést název Mafia II: Definitive Edition, pro tuto chvíli ale není zřejmé, pro jaké platformy vyjde. Komise pro hodnocení herních ratingů totiž na svých stránkách uvádí, že remaster míří na „Unknown Platforms“ - můžeme však čekat, že hovoříme o PlayStationu 4, Xboxu One, PC a je otázkou, jestli i o Nintendu Switch.

Definitivní verze zřejmě bude obsahovat i všechna tři rozšíření, Jimmyho zradu, Jimmyho vendettu a Joeova dobrodružství (respektive Betrayal of Jimmy, Jimmy's Vendetta a Joe's Adventure).

Všeobecně vzato je otázkou, jak bude se sérií nakládáno v budoucnosti. Mafia III neoslnila ani kritiky, ani širokou herní veřejnost, všichni se ale stále shodují na tom, že měla potenciál. Několikrát se spekulovalo nad tím, že nás čtvrtý díl opět posune v čase, poslední zprávy z Hangar 13 ale ukazují, že se možná na další Mafii vůbec nepracuje. Kdo ví, jestli remaster nemá za úkol zjistit, jak velká poptávka tu po sérii vlastně je.

Zdroj: PSU

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922540
Tommaso69 napsal 6. 4. 2020 v 16.49

Remaster je super, i když i v dnešní době vypadá hra dobře. Jenom se bojím aby zachovali český dabing.

Nahlásit nevhodný obsah