Remaster CoD:MW2 vychází, zatím pro PS4

31. březen 2020 17:24 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Bohužel, Activision není moc dobrý v utajování svých nadcházejících projektů. Stejně, jako jsme o Warzone věděli téměř vše ještě před tím, než tento battle royale vyšel, věděli jsme o příchodu remasteru druhého dílu Modern Warfare několik dní dopředu. Nyní ale Activision vše potvrzuje oficiálně.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered vychází už dnes, a to prozatím exkluzivně pouze pro majitele PlayStation 4. Už z názvu můžeme poznat, že se jedná pouze o remaster singleplayerové části, nikoliv multiplayeru. Když se ale podíváme na nekonečné prosby hráčů, divili bychom se, kdyby Activision nepřinesl i druhý remaster, tentokrát multiplayeru.

Co zatím oficiálně víme je to, že kampaň se dočkala celkového remasteru včetně vylepšených textur, nového renderu, dynamického osvětlení a spousty dalších novinek. Pokud si zakoupíte hru, dostanete k ní i Underwater Demo Team Classic Ghost Bundle do Call of Duty: Modern Warfare včetně Warzone. Bohužel zatím nevíme, jestli bude pro vlastníky nového dílu Call of Duty nějaká zvýhodněná cena, oficiální blog zatím mlčí.

Na PlayStation Store je hra nabízena za 20 dolarů/20 euro/640 korun, stahovat budete okolo 40 GB. Jak jsme zmínili již na začátku, remaster je prozatím exkluzivní pouze pro platformu PS4, hráči na ostatních platformách si musí počkat až na 30. dubna.

Zdroj: Twitter

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836016
Khalashnikovf napsal 2. 4. 2020 v 09.04

Tak už sem dostal až za Favelu a teda.... nevim, graficky mě přišel remaster prvního MW1 lepší, možná jen dojem, protože do toho teď střídavě hraju Warzone. A proti tomuhle je ta hra jak jabka a hrušky. Člověk si už zvykl na slidování po zemi, mountování zbraně k rohu, překážce, atd.
Je tam těch 10 let znát mno. Nicméně i tak je to ta stará dobrá kampaň a už se těším do Gulagu :)

Nahlásit nevhodný obsah