Gold hry nabídnou Project Cars 2

31. březen 2020 16:03 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

Je konec měsíce, a v tento čas nám Microsoft pravidelně přináší informace o hrách, na které se mohou těšit členové Xbox Live Gold. Měsíc duben nabídne velmi zajímavé závody, ale nebojte se, také si zabojujeme nebo projdeme pixelovým světem.

Největším tahákem dubnových her zdarma je rozhodně Project CARS 2. Hra od studia Slightly Mad Studios láká na velký výběr aut, ale zejména na skutečnou simulaci řízení auta, závodění, změnu počasí, povrchu i dne a noci. Stále se jedná o prémiovou hru, v současné chvíli se stále na Steamu prodává za 60 euro, takže Microsoft za tento kousek rozhodně chválíme.

Druhou závodní hrou je pak Toybox Turbos od Codemasters. V té přesedneme do malých autíček, se kterými jsme si hráli jako malé děti. S těmi pak budeme projíždět dráhami jako kulečníkový stůl, stůl se snídaní nebo školní třídou. To vše je pak doplněno power-upy, se kterými můžeme ostatním závodníkům pěkně znepříjemnit život.

Následuje Fable Anniversary, remasterovaný první díl s novými texturami, modely i osvětlením, a Knights of Pen and Paper Bundle, balíček prvního i druhého dílu pixer-artového RPG, ve kterém jste jak hráčem, tak vypravěčem.  Zatímco Project Cars a KoPaP jsou určené pro Xbox One, Fable a Toybox zase pro Xbox 360, díky zpětné kompatibilitě si ale hráči na XONE užijí všechny tituly.

Zdroj: XboX

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875587
Drew7878 napsal 1. 4. 2020 v 14.03

Sneaky Bitch: EA je to jenom z důvodu covidu, jinak už to mělo vycházet ve full verzi, takhle to ještě bude holt 2 měsíce v tomhle stádiu na dolazení, jinak je hra z převážné části hotová.

Kdo si chce občas jen tak zajezdit, tak PC2 ujde, jinak bych to ale rozhodně nedoporučoval, není to dobrý simulátor, vlastně se pořádně ani o simulátoru mluvit nedá. Na konzoli je ale výběr minimální, kdo to myslí se závoděním vážně, jiná varianta než PC není.

Nahlásit nevhodný obsah

20905464
Sneaky Bitch napsal 1. 4. 2020 v 13.11

RomanK47: No až na to, že to je EA a je to pouze na PC... V kontextu této zprávy o PC2 v XLG tedy nějaké srovnání či doporučení Automobilista 2 nedává smysl.

Nahlásit nevhodný obsah

20838584
RomanK47 napsal 1. 4. 2020 v 12.38

Včera na Steamu vydaný Automobilista 2 v enginu pC2 je rozhodně zajímavější.

Editováno: 1. 04. 2020 v 12.38

Nahlásit nevhodný obsah