Řady MK11 možná rozšíří Ash Williams

26. březen 2020 09:47 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Legendární zabiják démonů a všeho “smrtelného zla” Ash Williams se možná podívá mezi bojovníky aktuálního pokračování bojovkové ságy Mortal Kombat. Naznačuje to uniklý e-mail, v jehož hlavičce autoři uvedli jednotlivé licenční příslušnosti externích bojovníků. Vedle Jokera a Terminátora je zde uveden právě Ash ve verzi snímku Army of Darkness z roku 1993.

Postavu Ashe v sérii kultovních hororových (později komediálně-hororových) snímků a relativně čerstvého seriálu ztvárňuje Bruce Campbell. Vedle samotné kvality a popularity filmů Evil Dead režiséra Sama Raimiho proslavily postavu její pamětihodné hlášky nebo motorová pila nahrazující amputovanou ruku.

Zdroj: IGN

Web IGN upozorňuje na to, že už v dubnu loňského roku datamineři zveřejnili první spekulace, že by se Ash mohl ve formě nějakého DLC ve hře objevit. Už dříve se objevil v asymetrickém multiplayerovém hitu Dead by Daylight, nešlo by tedy o herní premiéru. Jeho souboj s T-800 by ale jistě patřil k tomu nejzajímavějšímu, co Mortal Kombat 11 může nabídnout. Na oficiální oznámení si stále musíme počkat.

Groovy!

Zdroj: IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20866384
Kerio napsal 26. 3. 2020 v 18.04

https://youtu.be/SOpcdJ_V5_M nejlepší scénka z celého filmu :-D

Nahlásit nevhodný obsah