Avalanche se rozděluje, láká na novou hru

25. březen 2020 11:28 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Avalanche Studios vstoupí do nové dekády ve zcela novém složení. V tiskové zprávě, kterou přinesl web WCCFtech, vedení studio sděluje, že se Avalanche Studios Group rozděluje na tři divize, a to Avalanche Studios, Expansive Worlds a vydavatelství Systemic Reaction.

„Nové identity jsou moderním updatem a reflektují celé Avalanche Studios Group, povznáší odkaz a silnou značku našich partnerů a herních divizí Avalanche Studios (Just Cause, Rage 2), Expansive Worlds (theHunter: Call of the Wild), zatímco zakládáme vlastní vydavatelství Systemic Reaction (Generation Zero).“

„Přechod na Avalanche Studios Group a tři divize značí novou éru, tvrdí Pim Holfve, ředitel ASG. I když jsme expandovali do tří divizí, náš jednotný cíl je přinést open world zážitek milionům hráčů po celém světě.“ Tuto zprávu pak chtějí vývojáři oslavit krátkým teaserem na novou a prozatím neznámou hru, kterou bude mít na starosti Systemic Reaction, a také velkými slevami na různé tituly. Například Rage 2 můžete zakoupit o 70 procent levněji, ještě větší sleva pak padla na Just Cause 3 i Just Cause 4 či na Mad Maxe.

Zdroj: WCCFTech

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!