Komiks vysvětlí odchod Kratose z Řecka

24. březen 2020 16:18 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

I když nový díl God of War patří mezi jedny z nejlepších exkluzivních her na PlayStation 4, jedna věc se mu dá vytknout- nevíme, jak se Kratos dostal ze slunce spalujícího Řecka do mrazivých plání Norska. Tuto mezeru by ale měl vyplnit nadcházející komiks.

Vydávat jej bude nakladatelství Dark Horse Comics, přičemž komiks God of War: Fallen God bude psát Chris Roberson, uměleckou stránku si převzal Tony Parker. Obě jména nám můžou být dobře známa a rozhodně nejde o žádné nováčky.

„God of War: Fallen God sleduje Kratose poté, co porazil Dia a zkřížil cesty s Athénou. Jelikož věřil, že se už konečně zbavil svého otroctví, vydal se na cestu do pouště, aby se distancoval od svého domova a hanby, jen aby zjistil, že jeho vztek a provinění ho těsně následují.“

„Kratos se tak rozzuřil proti jedinému nepříteli, který se ukázal jako neporazitelný- on sám. Ale válku proti sobě samému není možné vyhrát, výsledkem je tak pouze šílenství.“ První číslo časopisu má vyjít  24. června, zatím není jasné, kolik dílů tato série bude mít.

Zdroj: GamesRadar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 25. 3. 2020 v 10.55

Spiker01: To mi připomíná jednu diskuzi ohledně bohů v Age of Mythology, kde jeden z diskutérů po zmínění Dia udiveně prohlásil: "On je tam i nějakej Dius?" :D

Nahlásit nevhodný obsah

20900709
Spiker01 napsal 25. 3. 2020 v 00.24

Zeuse,hmmm

Nahlásit nevhodný obsah