Datamine poukazuje na Switch verzi RE3

24. březen 2020 15:32 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Zatímco většina hráčů si demo nadcházejícího Resident Evil 3 užívalo plnými doušky a procházelo jej několikrát, jsou mezi námi i tací, co se místo hraní snaží projít naprosto všechny soubory hry a přijít na tajemství, které před námi vývojářská studia tají. Výjimkou nebylo ani toto demo, a výsledkem je poukázání na údajnou verzi na Switch.

Uživatel a modder FluffyQuack se prohrabal soubory, až narazil na souhrn dvou notifikací, které se ukazují během hry. První je notifikace o tom, že hra disponuje automatickým ukládáním a upozorněním na to, že nemáte vypínat svou konzoli. Mezi PS4, XONE a PC se ale nachází i Nintendo Switch.

Druhou notifikací pak je otázka, jestli půjdete do PlayStation Store, Microsoft Store, online store nebo Nintendo eShop. I když se divíte stejně jako my, web RelyOnHorror nabízí několik možností. První z nich je jednoduchá- tyto řádky jsou zkrátka zkopírované od jiného zdroje, a zapomnělo se vymazat napojení na Nintendo.

Druhou možností je to, že se skutečně Capcom chystá vydat verzi na Switch, a i když je tento remake ukázkou krásy RE Enginu, Capcom dokáže hru downgradovat takovým způsobem, že jí rozjede i Switch. Třetí možností je pak launch titul pro dlouho spekulovaný silnější verzi Switche, poslední možností by pak mohla být online verze RE3, která by se na konzoli pouze streamovala, stejně jako tomu bylo u RE7.

Zdroj: RelyOnHorror

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!