Výsledky dotazníku v Breakpointu později

26. únor 2020 13:35 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Třeba jste i vy vyplňovali dotazník ohledně Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint. Třeba jste i vy doufali, že Ubisoft něco změní a hra se promění výrazně k lepšímu. Jenže zatím se nic nestalo a podzimní želízko v ohni Ubisoftu stále na novinky čeká. Kdy tedy konečně dorazí?

Odpověď se vyloženě nabízí, vždyť Ubisoft říkal, že update vydá v únoru. Věc se má ale ve skutečnosti tak, že v únoru Immersive Mode, jak balíček firma nazývá, nevyjde, a skutečné datum, kdy se tak stane, není známé. Změny jsou zřejmě tak rozsáhlé, že Ubisoft nestíhá a potřebuje zkrátka více času. Jestli vám tyto informace přijdou až příliš obecné, Ubisoft k tématu vydá další detaily už příští týden, 5. března. Jestli se v tu chvíli dozvíme i konkrétní datum nebo jestli si vývojáři nechají otevřená zadní vrátka jako teď, když hovoří jen o jaru, není zřejmé.

"Naším cílem a cílem Immersive Modu je přidat do hry důležitý update. Jeho základem je vaše zpětná vazba. Je postavený na datech z předchozího průzkumu, ale i na základě pozorování našich komunitních manažerů a komunikaci s Delta Company, stejně jako na hodinách samotného testování hry. Jakmile bude update připravený, změní způsob, jakým Ghost Recon Breakpoint hrajete," říkají v oficiální zprávě autoři hry. 

Kromě samotných změn, o kterých se hovořilo v minulosti, Ubisoft doufá, že spolu s updatem do hry zamíří Episode 2. Jisté už teď je, že s updatem přijde nová třída, Engineer. 

Zdroj: DSO Gaming

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925422
Nikdykde napsal 26. 2. 2020 v 17.36

Hlavně ať to udělaj pořádně. Grafiku už na XOX i PC sladili (alespoň já nevidím žádný problém) a kupodivu hráče na soupeření nebo společný útok vždy najdu, takže jsou i lidi. Když to pořádně nakopnou a dorží i vydávání sezóny a přidaj i AIčka, tak nevidím problém v tom, proč by se hře nemělo dobře dařit a chytit druhý dech. Moc konkurence totiž tohle nemá. První dva měsíce měli velice slušné prodeje, akorát si je teda představovali o dost větší (přišlo hlavně jádro co má rádo wildlands), ale o propadák se nejedná.

Nicméně mnohem lepší by bylo, kdyby hned na začátku to dali pořádně otestovat svým testerům a vydali o něco později, mohli si tu ostudu odpustit a i nás, co máme rádi tyhle taktické akce, míň naštvat změnama herních systémů za pochodu.

Nahlásit nevhodný obsah