Po týdnu se na vás valí hPod #732

26. únor 2020 17:00 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Polepšili jsme se, máte výrazně více času na to zúčastnit se dalšího podcastu formou vzkazů a dotazů. Vybralo si to ale svou daň, protože stále neznáme definitivní složení naších diskutérů. Víme, že se bude stoprocentně účastnit David a Pavel, za určité konstelace je doplní Tadeáš. Možná ale přijde po dlouhé době Kuba, a nebo možná do našeho podcastu opět zavítá Zdeněk. Kdo ví.

Protože vám příliš jistot nedáváme, dáme vám jistotu v tom, o čem se budeme bavit. Témata jsou jasná. Byli bychom barbaři, kdybychom vynechali debatu o Xboxu. Detailů už známe docela dost a po poslední zprávě od Phila Spencera jich známe ještě víc. Zároveň opět otevřeme pandořinu skřínku, kterou je dohoda mezi Disney a Electronic Arts. Jistě víte, kam tím míříme, k další zrušené hře ze světa Hvězdných válek. A v posledním tématu se budeme bavit o tom, jaké to je být ve videohrách zlý.

Samozřejmě nás čeká úvodní okénko aneb co jsme hráli, stejně jako závěrečné okénko ve formě doporučení. Ještě před tím nás ale čekají již jednou zmiňované dotazy. Ptát se můžete zde v diskuzi, případně po celý týden využít emailovou adresu podcast@hrej.cz. Nezapomeňte uvést heslo dotaz, aby nám vaše zpráva nikam nezapadla. Uslyšíme se, jako vždy, v pátek ve 20 hodin.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20909928
Gh61 napsal 27. 2. 2020 v 10.16

Ahoj hoši, nějak se vytratily některé mé dotazy, takže je zopakuji:

nová generace je za dveřmi. Osobně jsem nejvíce zvědavý na nový PS, o kterém nevíme na jistotu nic, ale postupně nějaké informace unikají.
Pokud je pravda, co tvrdí Yves Guillemot, tak se dočkáme kompatibility s předchozími řadami PS, což si myslím, že by bylo super.

Každopádně můj dotaz míří na PS Plus.

Při přechodu z PS3 na PS4 začalo být PSPlus nutností pro online hraní.
Také nové featury, jako jsou automatické softwarové downloady a instalace v noci.
Jelikož jsem zaměřený převážně na singleplayer hry, tak PSPlus moc nevyužívám a svoje koupené hry nestíhám hrát, takže ani monthly hry pro mě nejsou.
O to víc mne štve, když v nedávných NFS Heat byly 2 trofeje čistě online, takže jsem musel PSPlus předplatit a pak ještě donutit 25x nějaké lidi, aby se mnou dali závod...

Konečně k dotazu:
Myslíte si, že se nějak změní/rozšíří služby, pro které bude PSPlus nutností?
Minimálně si umím představit, že slibovaná kompatibilita (ač bude hardwarová) bude omezena právě předplatným. Možná nějaké další funkce?

Pak ještě minulý dotaz, na který se také zapomnělo odpovědět:
Tak jen na závěr, zda plánujete nebo už někde máte nějaký donate program? Cítím potřebu Vás nějak odměnit za přísun podcastů a i videí na youtube.

Díky za odpovědi a mějte se fanfárově

Editováno: 27. 02. 2020 v 13.06

Nahlásit nevhodný obsah