Amazon rozpoutal spekulace o H:ZD na PC

26. únor 2020 15:50 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Horizon: Zero Dawn je další kvalitní exkluzivní titul pro PlayStation 4, na který mohli PC hráči dlouhou dobu zapomenout. S portem her od Quantic Dream na PC díky exkluzivní smlouvě s Epic Games Store se ale možná v Sony změnil názor, a právě Horizon by si mohl najít cestu i na počítače.

Spekulace o plném převedení této akční hry na jinou platformu se na internetu objevily již před dávnou dobou, a podpořilo je nejen pozdější uvedení Death Stranding na PC, ale i uvedení v rámci služby PlayStation Now, která bohužel není u nás dostupná.

Jak si nyní všiml uživatel fóra ResetEra, na francouzském Amazonu se objevila produktová stránka Horizonu, ale tentokrát na platformu PC. Nic jiného se na ní neobjevilo, a stránka byla rychle smazána. Není ale výjimkou, že podobné úniky v rámci obchodu dříve potvrdily nějaké tituly.

Všemu nahrává i to, že H:ZD oslaví za pár dní třetí výročí, a i když se nejspíše nedočkáme únorového vydání, o kterém se dříve spekulovalo, je dost možné, že v rámci oslav PlayStation oznámí spekulované vydání na PC.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875708
Jaroslav Burda napsal 26. 2. 2020 v 19.54

Už jsem si koupil art book a jen čekám na potvrzení, že na PC skutečně vyjde. Ani o tom moc nepochybuji :-)

Nahlásit nevhodný obsah