Bayonetta 3 je stále v plánu, práce pokračují

24. únor 2020 13:30 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (1)

Dvoudílná série Bayonatta patří k rodinnému zlatu společnosti PlatinumGames. Sexy obrýlená čarodějka, která si umí poradit se silami nebe i pekla, dokázala o svých kvalitách přesvědčit díky skvělému soubojovému systému, parádní divoké hratelnosti a bizarně obřím bossům. Na její opětovný návrat ale už čekáme relativně dlouho.

Bayonetta 3 byla oficiálně oznámena na The Game Awards v roce 2017, kdy jsme se dočkali efektního, ale nepříliš vypovídajcího teaseru. Od té doby je ale ticho po pěšině a leckdo by si mohl myslet, že je s projektem něco v nepořádku. Ostatně PlatinumGames si na nedostatek jiných aktivit rozhodně nemohou stěžovat, v současné době připravují například Babylon's Fall pro Square Enix, loni se blýskli vydařeným Astral Chainem.

Tvůrce série Hideki Kamija ale v aktuálním čísle magazínu Famitsu hráče uklidňuje. Na pokračování Bayonetty se údajně stále pracuje a vše údajně pokračuje hladce. V mezičase byste se prý měli zaměřit na zmiňovaný teaser, obsahuje prý řadu skrytých sdělení.

Pokud se sérií nemáte žádné zkušenosti, máte ideální šanci začít. První Bayonetta z roku 2009 vyšla v roce 2017 ve zkrášlené podobě na PC a momentálně vychází na aktuální generaci konzolí spolu s akcí Vanquish v 10th Anniversary balíčku. Mimo to je dostupná také na Wii U a Switchi, kde vyšla spolu s druhým dílem. Třetí díl má vyjít exkluzivně na Nintendo Switch.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20840256
LuboDante napsal 24. 2. 2020 v 22.00

Už mě ale serou s tou exkluzivitou Bayonetty na ten prodělaný switch než tu byla ta pitomá konzole tak byla normálně na obě konzole a též když mám PS4 mám nad dalšími díli jen utřít nos?

Editováno: 24. 02. 2020 v 22.00

Nahlásit nevhodný obsah