15 minut ze žraločího RPG Maneater

21. únor 2020 15:05 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Ne vždy máme chuť na AAA produkci. Pokud netoužíte po nezávislých projektech s propracovanými mechanismy a spíše se chcete bezmyšlenkovitě pobavit, můžete počkat do května a zahrát si hru, v jejíž hlavní roli je krvežíznivý žralok, který žere všechno, na co přijde.

Na to, o jakou hru se jedná, se dostává Maneateru poměrně dost pozornosti. Možná za to může fakt, že za hrou stojí vývojáři z Tripwire Interactive, autoři Red Orchestry, Killing Floor nebo Rising Stormu, možná také jenom to, že podobně laděných her zkrátka příliš není. Jak se však zdá, Maneater toho může nabídnout víc, ať už jde o RPG elementy, nebo i o „příběh“.

Hráči se svým žralokem porostou, budou si zlepšovat schopnosti a budou moci prozkoumat čím dál větší hlubiny podmořského světa. Právě na to, co je vlastně obsahem hry, se zaměřuje nové video od IGN. To na ploše patnácti minut ukazuje to nejzákladnější, především pak to, jak vypadá v akci lov nebohých lidí a dalších mořských tvorů.

Co se týče prostředí, dostaneme se jak do delt řek tak i do kalných vod, ale samozřejmě budeme plout i u přímořských letovisek s nebohými turisty, tak i v hlubokých vodách oceánu. Hra by měla vyjít 22. května na Epic Games Store, později i na Steamu. Na konzolích zřejmě žraločí „GTA“, jak autoři hru popisují, nebude.

Zdroj: IGN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875821
Mighty napsal 24. 2. 2020 v 18.36

:D hrozný

Nahlásit nevhodný obsah

20875607
Aleš Adam napsal 22. 2. 2020 v 23.03

Nápad dobrý, provedení hrozný. Chvilku to vypadá hezky a pak začne žralok dělat salta a rotovat jak v nějaké bojovce. Já bych takovouto hru hrozně chtěl, ale něco více realistického.

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 21. 2. 2020 v 17.35

Tohle mi pripomina Jaws Unleashed na ps2 ten byl super . Parkrat jsem si rikal ze by bylo fajt udelat neco podobneho v nove grafice. Drzim palce at se to povede protoze jaws byl vymakanej .....https://www.youtube.com/watch?v=1LJ8R2xfzW0

Nahlásit nevhodný obsah