Milestone představují nový ročník MotoGP

21. únor 2020 15:54 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Protože jedna hra od Milestone už vyšla – Monster Energy Supercross 3 – je čas na další z dlouhého seznamu her, které nás letos od těchto italských řemeslníků čekají. Motorky neopustíme, nepřekvapivě i letos vyjde další videohra s licencí MotoGP. Ročník s číslovkou 20 vyjde už 23. dubna.

S novým ročníkem MotoGP 20 dostanou hráči možnost projít si sezónu 2020 Mistrovství světa silničních motocyklů. Právě ta je již tradičně největším tahákem pro fanoušky motorismu a všech kubatur, včetně té královské, ale hra samozřejmě bude obsahovat i další režimy. Milestone hovoří o kariéře, v níž se musíte probojovat s novým jezdcem od Red Bull MotoGP Rookies Cupu až po královskou třídu, ale také o historických strojích, které budou ve hře dostupné.

Co se týče kariéry, kromě klasické „jezdecké“ části bude ve hře i manažerská část, v níž se budete starat o svojí stáj od sponzorů až po výzkumný tým, který se bude starat o to, aby byl váš stroj v co nejlepší kondici. Historické vozy se do hry vrací ve zbrusu novém formátu, v němž vás čekají náhodně generované závody, za jejichž vítězství si lze stroje odemknout a následně v nich závodit.

Milestone hovoří i o prvcích, které souvisí vyloženě se závoděním. I nový ročník by měl být co do živelnosti zase o kus bližší k realitě, k čemuž by měla pomoci updatovaná umělá inteligence A.N.N.A. V novém ročníku by měli být soupeři agresivnější, ale měli by být zároveň férovější. Na výsledek si musíme počkat už jen dva měsíce. Těšíte se?

Zdroj: DSO Gaming

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20859314
h4nsasjks napsal 21. 2. 2020 v 19.50

Stupně vítězů super, ale jinak žádný pokrok nevidím...

Nahlásit nevhodný obsah