NVIDIA spustila soutěž o Cyberpunk RTX

18. únor 2020 10:16 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Před pár dny jsme vás informovali o speciální edici Xboxu, který vznikl ve spolupráci se značkou oblečení Jordan. Skákajícího panáčka můžeme vidět na mnoha kusech oblečení okolo nás, není tak divu, že i o tento kousek bude velký zájem. Xbox ale není jediný, který využije spolupráce s jinou značkou na propagaci svého hardwaru.

NVIDIA na to šla trochu jinak. Jelikož grafické karty jsou něčím, o co se zajímají zejména hráči, musí být ona značka pro hráče důležitá a zajímavá. Po neoficiálním odhalení, kdy se na Twitteru účet hry Cyberpunk 2077 zeptal NVIDIE, jestli nechce udělat limitovanou edici grafických karet, jsme se včera dočkali odhalení limitované RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition.

Bohužel si jí nejspíše nebudeme moct normálně koupit. Vyrobeno bylo pouze symbolických 77 kusů, které NVIDIA s velkou pravděpodobností rozdá přes různé soutěže. První příležitost máme již nyní- stačí na Twitteru sdílet příspěvek s odhalením, označit svého kamaráda s hashtagem #RTXOn, a pak pouze doufat, že si NVIDIA vybere právě vás.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!