Fallout 76 v dubnu konečně na Steamu

5. únor 2020 09:43 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (5)

Fallout 76 byl jednou z mála her (mimo EA), které udělaly ve své době neobvyklý krok a vzdaly se možnosti publikování na tehdy dominantní distribuční síti Steam. Naopak se stal jedním ze stavebních kamenů vlastního distribuční sítě a launcheru autorského studia Bethesda. I post-apokalyptická online akce se ale nakonec svého místa u Valve dočká.

Konkrétně se tak stane 7. dubna společně s vydáním očekávané aktualizace Wastelanders. Podobně jako na své domovské platformě nabídne hra dvě edice a možnost zakoupit prémiovou měnu, prémiové předplatné nebo několik různých doplňujících balíčků obsahu. Mezi jednotlivými verzemi hráči nemohou přenášet předplatné Fallout 1st ani Atomy, předměty získané skrze poplatky ale zůstávají fixované na hráčský účet a jsou tudíž sdílené na Steamu i Bethesda launcheru.

Fallout 76 vyvolával a stále vyvolává poprask mezi hráči i fanoušky, notoricky známý byl pro mnoho afér a kauz točících se kolem nepopulárních designových rozhodnutí nebo špatného technického stavu. V poslední době zase dělali potíže hackeři a hráči, kteří těžili z technických chyb. I přes to si ale hra našla řadu zastánců a i David Rozsíval viděl v dobové recenzi celou situaci spíše smířlivě. .

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925422
Nikdykde napsal 5. 2. 2020 v 20.12

..a pořád je to s jednou z nejlepších komunit co se v MMO dají potkat. Ale rozumím ty nenávisti, hodně zapšklých zfrustrovaných lidí už musí iritovat jenom tohle. Další věcí je, že se o hru starají, pravidelně updatují a co se týká těch zpráv na netu - stejný problémy mají běžné onlineovky, některé z těch problémů má GTA V. online, R* to neřeší a nikoho to nezajímá i když poškozených jsou statisíce, ale jakmile v F76 zakopne nějaký youtuber, hned se točí videa a vznikne křik.
Protože pitomci rádi hodí kamenem.

Je tam spousta lidí, včetně hromady nových hráčů.

JabJab21: Steam je smaže, pokud zaregistrují útok hejtrů jako ty, kteří to koupí, zhejtí a refungují. Nestávalo by se to, kdyby se tím darebáci nebavili a systém nezneužívali, tak jednoduché to je.

Nahlásit nevhodný obsah

20875607
Aleš Adam napsal 5. 2. 2020 v 15.00

Mám za sebou hned několik her, co měly hrozné hodnocení a já si je užil a naopak vysoce hodnocené hry a já jsem z nich tak nadšený nebyl. Takže bych i klidně této hře ve slevě dal šanci

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 5. 2. 2020 v 12.05

To bude zase poprava :) Aspoň že to teď budou recenzovat ti co si to aspoň chvílu zkusili. Tento drobný naprosto nepostatný detail hojné množství samozvaných kritiků jaksi opomíjelo.

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 5. 2. 2020 v 11.44

Karlositoo: Ohoho, prichod NikdyNikde se slohovkou proc se pletes a on ne za 10, 9, 8, 7, ...

Jinak ja skoro souhlasim, neni to mrtva hra, ale je hodne hodne blizko. Proto taky potrebujou novy ovecky. Stejne nechapu proc to rovnou nevydali i na Steamu kdyz z toho udelali mikrotransakcni MMO ktery zavisi na poctu hracu. V kazdym pripade se tesim na ty recenze, pokud je teda Steam neschova.

Nahlásit nevhodný obsah

20850053
Karlositoo napsal 5. 2. 2020 v 10.49

Mrtva hra...

Nahlásit nevhodný obsah