Zapojte se do diskuze v hPodu #728

29. leden 2020 16:50 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (3)

Host, jehož jsme vám slibovali minulý týden, se zavázal, že tentokrát fakt už ale opravdu dorazí. A kromě Karla Drdy se u mikrofonu objeví Pavel, David a Tadeáš.

Jako vždy si budeme povídat o tom, co jsme v uplynulém týdnu hráli. Mezi naše další témata budou patřit nepříliš povedená vydání Warcraftu 3 Reforged a Commandos 2 HD, možná podoba dalších Silent Hillů a Resident Evilu 8 a společně zavzpomínáme na herní rok 2010, jenž přinesl množství her, kterých si dodnes vážíme.

Samozřejmě svůj prostor dostanou i vaše dotazy. Ty můžete psát níže do diskuze, případně na adresu podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY. Natáčet budeme zítra odpoledne, jako vždy se uslyšíme v pátek v osm večer!

Zdroj: vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908987
Gerri napsal 30. 1. 2020 v 10.28

.Mate: Jemu se to prostě nelíbilo a nemělo to na něj ten efekt, tak proč mu to brát? Mohlo to bejt daný třeba tím, že čekal od nadšeného okolí víc nebo tím, že ho hra zastihla v blbym rozpoložení. Nebo že má prostě jinej vkus. Nesmysl se přesvědčovat o pravdě, když se jedná o subjektivní pocit. Navíc David o tom vždy mluví s respektem, není to jen hloupej hate. Přesně takhle se mě snažili přesvědčit, že God of War je super hra, která přeci není nudná. No, ale pro mě je.

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 30. 1. 2020 v 08.23

Ahoj Já bych chtěl jen říct,

Ne Davide nemáš pravdu. Last of us je boží i po letech. Nedávno jsem to hrál po druhé. A bavilo mě to ještě více, než když jsem byl mladé ucho a hrál to na ps3. Možná to je tím že už jsem táta a vím jak těžké je starat se o dítě. A to i bez toho aby tu běhali clickers. Díky tomu, jsem si z příběhu odnesl úplně něco jiného než v průběhu prvního hraní a zasáhlo mě to emočně jinak.

Chtěl bych se zeptat, jestli máte nějakou vysněnou funkcionalitu, kterou by jste rádi viděli na nových konzolích? Já bych například rád aby se zvýšil počet hráčů kteří můžou hrát gaučový multi-player alespoň na 6. Pro fifu by se mi to dost hodilo. 4 hráči na jednom zařízení jsou tu už od ps a nikam se to neposouvá, to mi přijde jako škoda. Bylo by fajn, kdyby se prostě mohli lidé sejít, vzít si svůj gamepad a zahrát si spolu.

Editováno: 30. 01. 2020 v 08.26

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 29. 1. 2020 v 19.09

Zdravím kluci.
Chci se zeptat, jestli plánujete recenzi, popřípadě nějaké video na Shenmue 3.

Díky za odpověď.

Nahlásit nevhodný obsah