Španělský PlayStation láká na Crashe v PS+

29. leden 2020 09:36 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Jak si můžete přečíst v této novince, Microsoft už své karty her pro předplatitele Games with Gold vyložil na stůl. Sony stále ještě vyčkává, pravidelně totiž nabídku v PlayStationu Plus zveřejňuje v půl šesté večer poslední středu v měsíci. Ale také pravidelně dochází k únikům, a hráči rádi spekulují, zda právě tyto hry v nabídce opravdu skončí.

Ani tentokrát zřejmě Killzone: Shadow Fall v nabídce nebude. Vtípky stranou, stejně o něj po letech už nikdo netouží. Místo toho by v seznamu neměla chybět novější hra, kterou vydal Activision před necelými třemi lety. Podle španělského oficiálního PlayStation kanálu na YouTube PlayStation Espaňa se dnes v 17:30 dočkáme remasterované kolekce Crash Bandicoot.

Ačkoliv se v komunitní záložce přímo název hry neobjevil, objevila se tam následující zpráva: „V 17:30 oznámíme únorové PS Plus hry pro únor. Uhodnete, o které se jedná? Nápověda: Jedna z nich je dobře známá série.“ Kdyby pod příspěvkem nebyl obrázek Crashe, zřejmě by se mohlo jednat o cokoliv jiného, takto svět samozřejmě soudí, že se dočkáme N. Sane trilogie od Vicarious Visions.

Vtipné bude, až se dozvíme, že obrázek nás měl spíše zmást. Každopádně, výsledek se dozvíme dnes ve večerních hodinách. Potěšila by vás hra, která vyšla v červnu 2017 na PS4 a o rok později na Xboxu One, Switchi a PC, nebo byste spíš doufali v něco jiného?

Zdroj: WCCFTech

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863343
romando napsal 29. 1. 2020 v 18.01

Netreba brat každý Tweet a Facebook/YT post a utvárať z neho "novinku". A tým samozrejme nemyslím Hrej. Počiatok to malo úplne inde a ostatní na to len skočili.

Editováno: 29. 01. 2020 v 18.02

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 29. 1. 2020 v 17.03

Je zvláštní , že by mne tentokrát Crash v PS+ ani nenaštval ..a to jej už hraji na Shieldu i PC :).... Prostě povedený remaster a chytlavá hra :)

Nahlásit nevhodný obsah

20859314
h4nsasjks napsal 29. 1. 2020 v 14.47

Crash je moje srdcová záležitost, měl jsem na PS1, všechny 3 díly. Hrál jsem všechny tři přes emulátor na PC, koupil jsem si je znovu i na PS3... Samozřejmě mám i remástrovanou trilogii na PC... Byla to krásná výplň mého dětství, zejména časy na PS1, kde jsem to hrál pořád dokola, protože jsem neměl memory kartu.

Nahlásit nevhodný obsah