Do Breakpointu se dostává armáda T-800

29. leden 2020 13:21 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Po malém teaseru na event do Ghost Recon Breakpoint jej Ubisoft odhaluje naplno. Crossover akce s Terminátorem započne již dnes, a poběží až do 6. února. Jak lze z názvu odvodit, hráči se v novém updatu setkají s armádou T-800, která ohrožuje lidstvo.

Hned zpočátku vás zklameme. Arnolda Schwarzeneggera se nedočkáme. Všichni kyborgové mají jednotný vzhled. Dohromady na nás čekají dvě mise, první poběží od dnešního dne, druhá pak dorazí 1. února. Splnit je lze jak solo, tak v co-opu.

Příběh eventu se odehrává na nové lokaci, přičemž se setkáme s Rasa Aldwin, která přišla z budoucnosti, a má nám pomoct s bojem proti T-800. Za splnění misí získáme nové předměty jako auta, zbraně i kosmetické doplňky. Ubisoft zmiňuje, že zatímco předměty půjde získat jen od konce ledna do 6. února, mise samotné ve hře zůstanou.

Zdroj: Eurogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809076
red-icius napsal 30. 1. 2020 v 15.30

Ocelotr NN: tohle není Wildlands ale Breakpoint, chápu, že chceš za každou cenu plivat, ale aspoň základy si srovnej .. a co se terminátora týče, neměl teď premiéru poslední díl? a nebyla nedávno nová hra?
Zrovna tyhle akce jsou na oživení her supr, pokud to nehraješ a anis to nikdy neviděl, tak se zdrž komentáře, vypadá to od tebe pak srandovně hloupě ..

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 30. 1. 2020 v 13.53

Nemáte-li vlastní nápady, hoďte do svého projektu něco z osmdesátek, kdy ještě tvůrci nápady měly a milkujte je do té doby, než je zhnusíte i těm největším fandům.

Dnešní doba už nedokáze vymyslet nový COOL koncept , pouze milkuje, zneužívá a "METUJE" starší projekty. Vše je odkaz na něco, co už tu bylo alá Tarantino a nic novýho originálního nevzniká.

Tak tohle je to, jak UBISOFT prohlásil, že nechce "stagnaci ve svých projektech" a při první příležitosti odkazuje na něco od cizích tvůrců, namísto vlastního originálního obsahu. Wildlands je s****. Regulérní s****, kterou máte když se rvete luštěninama.

Editováno: 30. 01. 2020 v 13.54

Nahlásit nevhodný obsah