Metro: Exodus se v únoru vydá do Ameriky

27. leden 2020 15:55 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Příběh atmosferické hororové střílečky Metro: Exodus ještě není u konce. Druhé rozšiřující DLC s názvem Sam’s Story pravděpodobně uzavře životní cyklus titulu, poprvé ale opustí hranice Ruska. Hlavní hrdina, američan Sam, má totiž za cíl dostat se zpět za rodinou do své vlasti. A to už 11. února.

Podobně jako ve zlomku elitních vojáků původních tunelů metra se v mariňákovi Samovi po zjištění pravdy o světě Metro probudila naděje na lepší zítřky. Z Vladivostoku se vydává na cestu do Spojených států a je nasnadě, že nebude ani bezpečná, ani jednoduchá. Sam’s Story chce být sandboxově survival rozšířením, můžeme se tedy zřejmě těšit na hratelnost ve stylu otevřených úrovní původní hry, tentokrát především v zmíněné oblasti Vladivosotku. Také pravděpodobně konečně uvidíme, jakým způsobem jaderná válka změnila zámoří.

Ukrajinští 4A Games navazují na předchozí rozšíření The Two Colonels z loňského léta, soudě dle dvoudílného season passu a prozaického sloganu “The Journey Ends” (cesta končí) ale další rozšíření následovat nebude. 

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20846931
Lynch napsal 28. 1. 2020 v 13.54

Schválně co to bude. První dlc nic moc tak snad tohle bude lepší.

Nahlásit nevhodný obsah

20878640
madPav3L napsal 28. 1. 2020 v 07.06

Jsem zvědavý, jestli to bude na Steamu k zakoupení kompletní, nebo ty DLC budou opožděné...

Nahlásit nevhodný obsah