25. února vyjde nové rozšíření pro Ark

27. leden 2020 14:24 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Mezi herními stálicemi nalezneme ty nejznámější hry – jmenovitě třeba Fortnite nebo Minecraft – ale už dlouhou dobu má své věrné fanoušky survival Ark: Survival Evolved. Neplní sice titulní stránky médií dennodenně, ale studio Wildcard dokázalo vytvořit tichou vodu, která mele své břehy pomalu, zato zatím se železnou jistotou. Zintenzivnit proud se nyní pokusí vývojáři s rozšířením Genesis.

Pokud sledujete vývoj hry delší dobu, Genesis pro vás není novinkou. O novém season passu se začalo hovořit v polovině loňského roku. Už tehdy bylo zřejmé, že hru obohatí dvě velká rozšíření, jejichž obsahem mají být nová prostředí, nové úkoly, možnosti, výbava a samozřejmě nabídne zase trochu pestrosti co se týče fauny a flory. Tolik ke krátké rekapitulaci. Dlouhou dobu se ale nevědělo, kdy se první část nového season passu objeví, teď už ale víme, že se tak stane takřka přesně za měsíc.

První část balíčku totiž vyjde 25. února souběžně na všech dostupných platformách, čili jak na PC, tak konzolích PS4 a Xbox One. Jeho součástí bude zřejmě i měsíční biom, na nějž vývojáři před několika týdny lákali. Kdy vyjde druhá část, zůstává nejasné, vývojáři se omezují jen na orientační označení „zima 2020“. Genesis Season Pass hráče vyjde na 30 eur.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875607
A.A. napsal 28. 1. 2020 v 10.20

Twice:
1. Já teď Atlas hraju a je to dobrá hra, mnohem lepší, než se tvrdí. Chyby má, ale je pořád v předběžném přístupu a upřímně, je to nejlépe vyladěná hra z předběžného přístupu, co jsem kdy hrál. Problém Atlasu je, že se to snaží stejně jako ARK prodávat jako mmo, ale mmo složka u obou her nefunguje a má smysl to hrát buď čistě single player, nebo na vlastním serveru.

2. ARK a Atlas vytváří jiné společnosti. Atlas je ale v podstatě klon ARKu ovšem s mnoha vylepšeními. K dalšímu klonu ARKu patří třeba i Dark and Light, rovněž špatně přijatá hra, ale rovněž dobrá hra. Velmi podobný ARKu je také Conan Exiles. Všechno jsou to v podstatě klony. Conan, po ARKu nejlépe přijatý, mi ovšem přijde nejhorší, s nejvíce chybami a problémy obecně a to ještě teď.

Když to shrnu, tyhle hry se špatně prezentují, chtějí být mmo, ale nejsou a nebudou. Jinak ale nabízí velmi dobrou hratelnost, obří mapy a pěknou grafiku (až na ty modely postav).

Na tyto hry se skoro specializuju. Hrál jsem je všechny.

Editováno: 28. 01. 2020 v 10.23

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 28. 1. 2020 v 07.29

Potom co se ukázalo jaký je Atlas průser, nedivím se že se vrátili k Arku který ještě aspoň stále sype do kasičky.

Nahlásit nevhodný obsah