Vychází TWD: Saints & Sinners, sledujte trailer

24. leden 2020 16:54 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Videoherní zpracování The Walking Dead jako by bylo prokleté. První řada od Telltale je sice jedna z nejlepších podobně laděných her, ale série se postupně potápěla hlouběji společně se svými autory, až mohla být ráda, že dokráčela do konce. The Walking Dead od studia Overkill je ještě násobně větší pohroma, na kterou by měl svět raději zapomenout. Teď vychází VR hra Saints & Sinners, a nám nezbývá než doufat.

The Walking Dead má problémy na vícero frontách, ostatně přestává se dařit i televiznímu seriálu vysílaném na stanici AMC. Možná že i to se může odrazit na nové hře od Skydance Interactive, která vyšla na PC na nejrůznějších headsetech podporujících virtuální realitu. I The Walking Dead: Saints & Sinners bude hratelnostně v podstatě survivalem, v němž ale dojde i na rozhodování, které vám může pomoci, nebo situaci výrazně zkomplikovat.

Hra nebude tak černobílá, jak může název napovídat, ale skutečně během putování po New Orleans můžete potkat další přeživší a často se rozhodnout, jak s nimi naložíte. Pokud doma máte Oculus Rift, Rift S, Oculus Quest, Valve Index, HTC Vive nebo další headsety, můžete si hru zahrát a podělit se s námi o vaše dojmy. Pokud stále váháte, možná vám pomůže trailer, který doprovází hru na trh.

Zdroj: Pure PSVR

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908987
Gerri napsal 25. 1. 2020 v 10.02

Tak recenze vypadají velmi dobře. Až na to, že se shodují v tom, že je svět moc generickej a málo podobnej tomu komiksovému.

Nahlásit nevhodný obsah

20908987
Gerri napsal 24. 1. 2020 v 18.09

Kirkman ukončil komiksovou sérii, což je pro mě největší komiksová rána všech dob. Tak prosím at se tohle povede, nechci aby se dál ničilo jméno universa.

Nahlásit nevhodný obsah