Spekulace: Vzniká pokračování KOTOR

24. leden 2020 11:43 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (3)

Velmi oblíbená série RPG ze světa Star Wars s podtitulem Knights of the Old Republic se možná dočká další hry. Alespoň to tvrdí web Cinelix, který loni přišel s později potvrzenou zprávou o připravovaném seriálu Obi-Wana Kenobiho. Zatímco v roce 2016 tvrdil, že tehdy aktuální projekt remaku KOTOR byl uložen k ledu, teď prý dva nezávislé zdroje odhalují, že se na něčem pracuje.

A dost možná to ani nemusí být remake. Jordan Maison, autor článku, totiž zmiňuje, že jeden ze zdrojů o hře mluví spíše jako o sequelu s pozměněnou vizí, tedy pokračování ve stylu God of War z roku 2018. Dle zmíněného zdroje by projekt měl využívat prvků původních dvou her, ale zasazovat je do současného kánonu Star Wars.

Autor článku také upozorňuje na to, že EA pracuje na celé řadě titulů Star Wars. Nechybí (hned několik) pokračování Jedi: Fallen Order, kontextový titul k plánovanému multimediálnímu Projektu Luminous nebo zatím neoznámená hra na Nintendo Switch. Je však nutné vypíchnout, že se stále jedná o čiré spekulace, a i přes dřívější zveřejňovací úspěchy autora je nutné brát je s velkou rezervou.

Zdroj: Cinelix

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 26. 1. 2020 v 12.46

kotory se staly kultem a synonymem nejen pro skvělé star wars hry ale skvělé RPG hry celkově, ikdyby do toho EA a Disney nekecalo tak nevěřím, že by se jakémukoliv studiu povedlo vytvořit nástupce, kterej by fanoušky uspokojil.

Nahlásit nevhodný obsah

9015022
skrble napsal 26. 1. 2020 v 01.44

Přerostlá čivava: Souhlas. Znasilnovani sveta SW jsme si od Disney uzili az az. Nektere veci je dobre nechat tak, jak jsou.

Nahlásit nevhodný obsah

20904101
Přerostlá čivava napsal 25. 1. 2020 v 18.55

Já bych se na to i těšil, KOTOR 1&2 jsou kult, ale v dnešní době si spíš říkám, jestli by nebylo lepší, kdyby radši nic nedělali a nechali legendu spát neposkrvněnou.

Nahlásit nevhodný obsah