Observer se možná dočká pokračování

24. leden 2020 14:44 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (0)

Polské studio Bloober Team si spojujeme především s dvěma díly hororu Layers of Fear, nedávno se připomnělo také adaptací kultovní Blair Witch. Vývojáři mají však na svědomí také psychologický thriller Observer, v němž hlavní roli stvárnil zesnulý Rutger Hauer, známý především pro svou roli Roye Battyho ve snímku Blade Runner. A právě tento titul by se podle náznaků mohl dočkat pokračování.

Bloober Team totiž vydal krátký teaser, v němž se toho sice moc neděje, náznaky jsou ale spíše skryty na pozadí. V binárním kódu se totiž objevuje zpráva "Daniel, are you there?" (Danieli, jsi tam?), v popisu videa vidíme podpis ch120n 1nc02p02473d_, tedy Chiron Incorporated, společnost, která hrála v prvním díle velkou roli.

Zatím samozřejmě neznáme žádné další detaily, s ohledem na konec minulého dílu je ale zřejmé, že se tentokrát příběch pravděpodobně nebude zaobírat osudy policisty Lazarského a jeho rodiny v cyberpunkovém Polsku. Na druhou stranu byly kontury herního světa načrtnuty dost slušně na to, aby v nich mohl vzniknout další příběh. Očekáváme, že se vývojáři brzy podělí o další informace.

Zdroj: Videogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!