MK Kollection stále vzniká? Podle PEGI ano

23. leden 2020 07:25 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Svět videoher bývá často velice nevyzpytatelný. Ještě v dubnu jsme měli za to, že kolekce remasterovaných her Mortal Kombat nevzniká. Sice se na projektu pracovalo, údajně byl vývoj v gesci studia Blind Squirrel, ale nakonec z něj sešlo. Chcete-li si připomenout podrobnosti, můžete tak učinit zde. Ale vlastně ani není příliš potřeba, protože ta část zprávy o tom, že hra nevzniká, možná už neplatí.

Pro úplnost řekneme, že kolekce měla obsahovat remasterované první tři hry, a měla klást důraz na online. Říkáme to proto, aby vás nepřekvapil název, který registroval regulátor ratingu PEGI – Mortal Kombat Kollection Online. Podle magazínu Gematsu došlo k zápisu a hodnocení hry pro PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Jestliže titul stále vyvíjí Blind Squirrel Games, není úplně zřejmé. Tento tým k tomu ale má všechny předpoklady, neboť v jeho portfoliu se nachází i jiné remastery a kolekce, jmenovat můžeme třídílnou sbírku Bioshock: The Collection, případně ultimátní verzi Borderlands: Game of the Year Edition pro aktuální generaci konzolí, na níž hra chyběla, a samozřejmě pro PC.

Zdroj: Gematsu

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878723
veselykralicek napsal 23. 1. 2020 v 20.37

No, proč ne..

Nahlásit nevhodný obsah