Kodžima by rád dělal několik menších her

23. leden 2020 17:12 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Nové vydání časopisu Famitsu se z velké části věnuje Kojima Productions, které slaví 4. výročí od založení. Kromě velkého popisu se redaktoři pobavili i s Hideo Kodžimou a Jódži Šinkawou, kteří se společně pobavili nejen o vývoji Death Stranding, ale i o možnostech v budoucnu.

Souhrn rozhovoru pak přinesl web DualShockers. Jak Kodžima, tak Šinkawa by společně chtěli dělat mangu. Šinkawa prý dělá rád věci přímo, a rád se jich dotýká. Dále se rozhovor dostal ke zbraním v Death Stranding, přičemž dle Kodžimy jich je málo „mecha“. V budoucnu by tak Kodžima rád udělat nějaký projekt s mecha designem od Šinkawi. Prý by se mohlo jednat o anime.

I přes to, že mnoho hráčů bere Death Stranding jako divnou hru, dle Kodžimi i Šinkawi jde o podobnou věc, jakou dělali v minulosti. Prý by v budoucnu chtěli udělat ještě divnější hry. Kodžima potvrdil, že studio Kojima Productions plánuje pracovat na několika herních projektech, z nichž jeden bude velká hra. Kodžima by ale rád vyvíjel i menší, třeba epizodické, nebo pouze digitální hry. Opět zopakoval, že hry se budou měnit a vyvíjet. I přes to, že Death Stranding je Kodžimovi pochvalován nejvíce, stejně jako MGS či Boktai získal různorodé recenze, tudíž je zde stále spousta místa pro zlepšení.

Zdroj: Dualshockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 24. 1. 2020 v 14.00

Ultimátní hodnocení od všech dostávají vynikající hry, ale nikdy nejde o nějaké groundbreaking novoty, většinou jsou to spíše hry se známými, ale dokonale vybroušenými principy. Jít na AAA trh s něčím novým nikdy nebude kvitováno všemi. Metal Gear je jak olivy, buďto je milujete nebo nenávidíte, ale tak to má u tvůrčí práce být.

Jak říká kámoš. Nejhorší hodnocením HUDEBNÍHO DÍLA je, když někdo řekne "To je ale hezká písnička !". V podstatě tím říká, že je to tuctová, nikomu nevadící sr***a. "Hezkých videoher" se snažím v hraní vyvarovat. To se líp pobavim u nějaký TRIPLE C videohry 2/10.

Editováno: 24. 01. 2020 v 14.05

Nahlásit nevhodný obsah