Blackbird tvoří hru s Focus Home

22. leden 2020 14:23 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (0)

Focus Home Interactive, které stojí za vydáním World War Z, Greedfall či A Plague Tale: Innocence, oznámilo nové spojenectví, tentokrát se studiem Blackbird Interactive, které v současné chvíli pracuje na Homeworld 3. To má vyjít v roce 2022, pokud se ale soustředí i na vývoj hry společně s Focus Home, možná se ho dočkáme ještě později.

„Focus Home Interactive oznamuje partnerství s Blackbird Interactive, tvůrci Homeworld: Deserts of Kharak či nadcházející Homeworld 3, na novém projektu. Ten bude zasazen do originální IP, a kombinuje naší lásku k inovaci či novým zkušenostem společně s hlubokými znalostmi a potěšení ze sci-fi studia Blackbird. Nacházející hra zcela jistě potěší naše fanoušky, jakmile jí odhalíme příští měsíc na PAX East.“

Rob Cunningham, ředitel a zakladatel Blackbird Interactive, se ke spojenectví vyjádřil takto. „Jsme skutečně nadšení z toho, že můžete pracovat s týmem Focusu. Od první schůzky bylo jasné, že nám pomohou přinést naší inovační hru k širšímu publiku. Focus sdílí naší vizi tvorby originální a kvalitní hry.“ Zatím tedy o hře nic nevíme, z vyjádření vyplývá akorát to, že půjde nejspíše o sci-fi hru. Musíme si tak počkat na PAX East, které proběhne na konci února.

Zdroj: WCCFTech, DSOGaming

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!