Guilty Gear Strive přináší Fausta

20. leden 2020 12:35 / Martin Synek / Novinky / Diskuze (2)

O bojové hře Guilty Gear Strive jsme na našich stránkách psali již mnohokrát. Dlouholetá bojovková série od Arc System Works sice stále ještě nemá stanoveno pevné datum vydání, nicméně vývojáři pokračují v nastaveném trendu a servírují nám zhruba každý měsíc nějakou novinku.

Aktuálně se podíváme na další z hratelných postav, které se v titulu budou vyskytovat. Jde o stálici v letitém rosteru série a bojovníka, který je zajímavý jak svým zjevem, tak i svými bojovými technikami. Faust je totiž doktor, přestože by se to tak na první pohled nemuselo zdát. Přesněji řečeno šílený doktor, který se nejspíš před aktuálním dílem na dlouhou dobu zavřel někde na pitevně.

Bojuje pomocí věrného obřího skalpelu nebo přerostlé injekční stříkačky, kterou má zavěšenou proklatě nízko. Do toho všeho burácí japonské metalové peklo, takže ideální příležitost se na hru pořádně nabudit. 

Zdroj: Arc System Works

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
4519932
digmen napsal 22. 1. 2020 v 17.05

Ocelotr NN: ...a se sáčkem na kedlubně :-D

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 21. 1. 2020 v 14.13

Ani nemusim koukat na video. Tady jsou dveře - a tady jsem já, dobrý den, kopačka do ksichtu. Když jsem to viděl poprvý, spadla mi čelist :D Nestudoval jsem lore hry, ale spíš než doktor (což teda asi je) mi přijde jako "černá díra master", "horizont události", prostě DR.STRANGE od Marvelu.

Nahlásit nevhodný obsah