Iden Versio možná v The Mandalorian

16. leden 2020 14:30 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Jak se tak zdá, herní série Star Wars by mohla zasáhnout i do filmové scény. Je známo, že celý svět Star Wars se snaží Lucasfilm propojit napříč všemi průmysly, tudíž s každým dílem se dozvíme něco nového či doplňujícího. A právě Battlefront 2 by mohl stát za doplněním The Mandalorianu.

Na internetu se totiž objevilo obsazení druhé sezóny The Mandalorian, které mělo očividně být ještě nějakou dobu pod pokličkou. Mezi účastníky se nachází i Janina Gavankar, která si v Battlefront 2 střihla roli Iden Versio. Když se jeden z uživatelů ptal Gavankar, jestli je to pravda, odpovědí bylo pouze „to se zeptejte Dave Filoniho“.

Jak zmiňuje web GamesRadar, časová linie The Mandaloriana a Battlefront 2 by skutečně dovolila k takovému crossover spojení. Pokud by tomu tak skutečně bylo, mohli bychom v budoucnu dočkat dalších podobných spojení? To už je pouze na Lucasfilm a Disney.

Zdroj: GamesRadar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 16. 1. 2020 v 16.59

ehhh nevím jestli by se mandalorian v současnosti jedinej star wars televizní nebo filmovej produkt, kterej lidi mají rádi chtěl spojovat s tím největším star wars failem, se hrou, která odstartovala změny v legislativě států. Na druhou stranu jestli tam bude no tak oka tak tam bude, její postava mě extra nezaujala a pokud se nebude snažit bejt druhá Cara Dune tak je mi to jedno

Nahlásit nevhodný obsah