EGS integruje hodnocení OpenCritic

16. leden 2020 11:43 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Epic Games Store trápí od svého vzniku spoustu problémů. Nespočet chybějících funkcí oproti konkurenčnímu Steamu byl jeden z bodů, proč tento obchod spoustu hráčů neustále kritizovalo. Epic Games nyní jednu z funkcí vyřešilo, ale dost nezvyklým způsobem.

Hrám na Epic Games Store totiž chyběla možnost recenzí. Na Steamu je tato možnost velmi oblíbená, a hráči jí často využívají, i když nemůžeme říct, že zcela tím správným způsobem. V poslední době se uživatelské recenze navíc staly možností, jak hru bojkotovat pomocí tzv. review bombingu. Nejspíše právě proto se Epic rozhodl integrovat do svého obchodu hodnocení webu OpenCritic.

Tento web sbírá hodnocení herních recenzentů napříč různými stránkami, které pak dává dohromady, a ukazuje, jak moc daní recenzenti doporučují si hru koupit. Tato integrace se pak ukazuje přímo na stránce hry. Příklad takového hodnocení nahrál na svůj Twitter přímo účet OpenCritic. Jak se vám toto rozhodnutí líbí?

Zdroj: GamesIndustry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 17. 1. 2020 v 09.33

Nojo, podle mě oprávněnému review bombingu je vystaveno tak možná 0,01 % her na Steamu, strašný problém, o který si navíc svým chováním říká zpravidla sám vydavatel.
Jinak si ani Steam nedokážu představit bez rozšíření Augmented Steam (dříve Enhanced Steam), kde člověk hned vidí aktuální slevy, nejnižší historické ceny, hodnocení Metacritic a Opencritic, herní dobu z howlongtobeat, počty hrajících lidí (v případě MP her) a další informace, na jejichž základě se rozhoduji o koupi.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 16. 1. 2020 v 13.52

Nechápu o čem tato novinka je, jelikož jsem starej. Četl jsem novinku, četl jsem twittery a furt nevim o co jde. Pro lidi sociálními výměšky nepolíbené je to prostě Jako, kde je problém ?

Editováno: 16. 01. 2020 v 13.59

Nahlásit nevhodný obsah