Vyzkoušejte Armu 3 zdarma

15. leden 2020 10:08 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (4)

Arma 3 patří mezi velmi dobré FPS, a mezi armádními simulátory opravdu vystupuje. Tomu napomáhá zejména modérská komunita, kterou Bohemia Interactive podporuje. Pokud jste ale náhodou Armu za její dobu existence ještě nevyzkoušeli, teď je ta pravá chvíle.

Bohemia Interactive totiž spustila další akci, během které si můžete Armu 3 zahrát zdarma, a to po několik dní. Konkrétně akce trvá od včerejšího dne až do 19. ledna. Přístup budete mít nejen k základní hře, ale také k expanzi Apex, která obsahuje The East Wind kampaň a Apex Protocol co-op kampaň.

Pokud vás hra nakonec zaujme, můžete využít 70% slevu na základní hru, a až 66% slevu na DLC, kterých je ke hře dostupných opravdu spousta. Můžete také vyzkoušet nespočet módů, které hru přesunou do války mezi USA a Ruskem, či z vás udělají boha, který si bojiště tvoří podle vlastní představy.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1074576
Xspy napsal 21. 1. 2020 v 03.00

Ocelotr NN: Díky za vystřihovánku , může se hodit:)

Nahlásit nevhodný obsah

20922326
qwe5 napsal 15. 1. 2020 v 16.26

Armu 3 jsem nehrál, ale zase se to moc neliší od předchozích dílů. Ovládání není problém, je to simulace. Pokud chceš aby ta hra měla pokročilejší mechaniky, tak to taky musíš něčím ovládat. Navíc u těchto her to nebylo zas až tak nezvyklé. I u Hidden&Dangerous bylo ovládání složitější a chvíli trvalo než do toho člověk proniknul, ale to je u náročnějších her normální. Bohužel v době, kdy se mainstream přizpůsobil konzolím je zase opačný trend - mám před sebou celou klávesnici, ale hra využije jen pár tlačítek a pak místo zmáčknutí tlačítka, když chci něco udělat, strávím x minut prolézáním různých menu a sub menu protože gamepad má jen pár tlačítek. Např. NMS

Editováno: 15. 01. 2020 v 16.27

Nahlásit nevhodný obsah

8088
celoush napsal 15. 1. 2020 v 15.26

Ocelotr NN: Něco pravdy na tom je, ale tak nějak to k tomuto žánru patří. Osobně si ale nemyslím, že je to ovládání nějak extra složitý. V poslední době jsem například přemluvil známé na odehrání Apex Protokolu v kooperaci a ač nováčci, tak neměli nějaký extra problém pochopit základní ovládání a hrát. A to jsou spíše casual hráči.
Nicméně určitě by asi nedokázali vzít skupinu AI, které by veleli, rozdělili ji na červený a zelený tým. Jednomu dali za úkol se přesunout v krytu na kopec, nestřílet a mířit určitým směrem, zatímco druhý by jim poskytoval krycí palbu z pozice v leže :)
Ale jinak to, že ti Arma neřekne, co je essential je prostě dané i z principu toho, že jde o military sandbox game. Pro každého je essential něco jiného. Pro někoho je to pěchotní boj, pro někoho lítání, někdo hraje KOTH, Exile či Altis Life RPG a pak tu máš hromadu milsim skupin s ACE modem a vlastním ovládáním a ti všichni budou asi používat AWSD a myš, ale zbytek se může velmi radikálně lišit.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 15. 1. 2020 v 12.30

Jo zkoušeli jsme, ale ovládání "chobotnice" není to pravé.
Jestli něco ARMA nechápe, tak je to pojem intuitivní. Voják v boji nikdy nepotřebuje ovládání jak ADOBE PHOTOSHOP - CTRL+ či SHIFT+ nedejbůh CTRL+SHIFT+. To co ARMA potřebuje, aby jí hrál někdo jinej než oddaná komunita válečníků. Normální člověk si při ovládání vojáka v ARMĚ připadá jak když se snaží přistát se civilista ANTONOVEM AN-27. Už tutoriál je jak řízení Boeingu. Ovládání je jen vrcholek ledovce, do toho vás hra zahltí briefingem a v první misi začnou všichni spolubojovníci někam běžet a vy nevíte o co go. Po dvou krocích dostanete headshot. Vítejte v ARMĚ, která chce aby jste vše dělali rychle ale až po složení vysokoškolského titulu z psaní na klávesnici.

Trošku MGSV do ARMY. Ten zvládá podobné akce pomocí idroidu a člověk nepotřebuje znát 10000 klávesových zkratek. Ano, lze jich používat jen pár ale ARMA neřekne what is essential. Jo a rovnou zapomeňte na nasednutí do helikoptéry :)

Tohle je prostě WALL, kterou spousta hráčů nepřekročí: Vědět která klávesa, co dělá je jedna věc, ale naučit se jich využívat je věc druhá a naučit se je využívat instinktivně ve spolupráci s ostatními je běh na dlouhou trať. http://i.redd.it/usegrh3m84b31.jpg

Editováno: 15. 01. 2020 v 14.48

Nahlásit nevhodný obsah