Elden Ring se možná ukáže už za měsíc

9. leden 2020 17:17 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (6)

Je to hezký paradox: zrovna dnes přišla na Elden Ring řeč v podcastu. Zatímco kdy tuto pasáž uslyšíte je jasné (od pátku od 20:00 kdykoliv), není vůbec jasné, kdy se hra svým divákům představí. FromSoft ji uvedl na loňské E3 a od té doby zůstala skryta před zraky hráčů. Budeme muset čekat zase až do června? Zdá se že nikoliv.

Více z Elden Ring, spojení Mijazakiho a spisovatele G.R.R. Martina, uvidíme možná už zkraje února. Obvykle zřejmě Taipei Game Show nesledujete, i my k podobným akcím vzhlížíme jen výjimečně, tentokrát možná rádi uděláme výjimku. Právě tam totiž bude mít mezi 6. a 9. únorem svůj koutek i PlayStation. Sony jako obvykle přiveze několik vlastních titulů, ale zároveň i několik titulů ze spřátelených studií.

Nejedná se o žádnou spekulaci, FromSoftware opravdu v Tchaj-peji bude přítomné. Na oficiálních stránkách akce přímo stojí, že přítomný bude Elden Ring, ale nebude samozřejmě hratelný. Z toho se dá lehce vyvodit, že bychom se na keynote mohli dočkat další ukázky. Na druhou stranu je také možné, že se namísto toho odvysílá divákům jen lokalizovaná verze toho, co už jsme viděli. V takovém případě by se jednalo o zklamání. Vždyť fanoušci jistě přiložené video viděli hned několikrát.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 13. 1. 2020 v 08.08

Masarkavtrenyrkach: Sen's Fortress. Tu jsem nenáviděl, no ale jakmile jí člověk dá jednou, tak jí miluje. Narozdíl od jinejch lokací je Sen's Fortress o pastech a ty maj obrovskou výhodu. Nemůžou změnit styl boje. Jakmile víš kde jsou, dá se celá pevnost od spoda nahoru proběhnout za 3 minuty.

Rada: Až se poprvý nahoře ocitneš na čerstvym vzduchu, koukej se jakoby z ochozu dolu, poblíž východu "na střechu" je schovanej BONFIRE.

Editováno: 13. 01. 2020 v 08.08

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 10. 1. 2020 v 12.49

Masarkavtrenyrkach: Na rytíře je nejlepší je natahovat postupně a/nebo ho zabít, než úplně vstane. A když vidíš, že dává ten zpomalovací spell, tak buď stihnout se dostat z dosahu, nebo ho zabít zatímco kouzlí, nejhorší řešení je zpanikařit a snažit se odkutálet pryč, to pak se chcípá snadno.

Halapartny jsou naopak jedny z nejlepších zbraní ve hře, je ale lepší je držet obouruč, když to jde.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 10. 1. 2020 v 12.40

Dohrál jsem příběh Bloodborne včetně Old Hunters. Je to těžké, ale je to svižné a je to příjemně dlouhé tak akorát. Teď hraju remastrované Dark Souls, mám nahráno něco přes dvacet hodin, oba zvony rozhoupány a stojím před zdí, do které pořád narážím - Sen's Fortress. A protože jsem se koukl na rady a tipy, tak jsem seznal, že i kdybych to prošel, tak Anor Londo by mne v téhle fázi zlomilo úplně. Pokouším se tedy prokousat skrz Darkroot zahradu k jezeru. Ale tady narážím na otravné rytíře, kteří mne zpomalí a zmasakrují.
Je to prostě těžké. Chce to hodně trpělivosti. A přiznám se, že ne každý volný večer mám náladu na to se hrou prokousávat s vidinou, že stejně nejsem ani v polovině. Navíc když po několika hodinách pokusů jsem tam, kde jsem začal. Jistě, ta odměna, když se to člověku nakonec podaří, dostane se k ohýnku nebo dokonce k bossovi, je obrovská, ale cenu, kterou za to platí, je hodně velká.
Potřebuju asi farmit materiál, abych si mohl zbraň vylepšit na +10 (moje nic moc normální halapartna je jen +8). Jenomže solidní místo k farmení je asi v Blightownu a tam je bažina, po které se dost pomalu běhá a to mne štve. A jediná věc, která by to vylepšila je nějaký rezavý prsten, který je ale schovaný někde v blázinci. Tak se budu muset pro něj vrátit.... Chápu, že někteří soulsovky nemají rádi. Někdy mi připadají víc jako práce než zábava.

Editováno: 10. 01. 2020 v 12.41

Nahlásit nevhodný obsah

20925835
vootank napsal 10. 1. 2020 v 10.18

OnlyCORE: To není ani tak o nervech jako o tom, že člověk prostě musí akceptovat paradigma těchto her, zapomenout co zná z casual her (AC a jiné pseudo-akční hry) a investovat nějaký čas pro pochopení mechanismů. Ve chvíli, kdy dojde k "Aha momentu" jsou pak souls-like hry relativně jednoduché. Já DS2 (moje první soulsovka) odložil několikrát s tím, že to je nehratelné, ale stále mi hlodal červík, že přece není možné, aby to dostávalo všude 9-10/10 a že do toho musím proniknout. A nakonec to udělalo blik a od té doby nedočkavě vyhlížím další souls-like hru :)

Editováno: 10. 01. 2020 v 10.19

Nahlásit nevhodný obsah

20875624
Fatalonety napsal 10. 1. 2020 v 08.33

Rád bych už konečně viděl co to bude uvidíme

Nahlásit nevhodný obsah

20877968
OnlyCORE napsal 9. 1. 2020 v 21.41

Vypadá to zajímavě, jen škoda, že na souls like hry nemám nervy.

Nahlásit nevhodný obsah