Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

LOTR: Gollum nebude jako filmy

7. leden 2020 10:15 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Minulý rok v březnu odhalilo studio Daedalic Entertainment hru The Lord of the Rings: Gollum. Od té doby jsme o hře neslyšeli moc informací. Víme akorát to, že příběh bude pojednávat o Glumovi ze zcela jiné perspektivy, která se ale zároveň bude držet knih. Nyní se o více informací podělil Kai Fiebig, producent hry.

„Nechceme zklamat fanoušky, kteří viděli pouze filmy, ale Glum nebude vypadat jako Andy Serkis. Chceme začít s člověkem, kterým Glum byl, a chceme ho vyvíjet. Uvidíte, že jednou to byl člověk, ještě před tím, než ho Prsten zkazil. Máme mnohem více možností, jak vyprávět příběh, než tomu bylo u filmu. Potřebujeme někoho, koho můžete skoro až milovat, ale na druhé straně se ho můžete bát. A věřte mi, že se ho bát budete. Není to pouze o tom vybrat si, jestli budete Sméagol nebo Glum “

Obecně pak prý půjde o hru s důrazem na lezení a překonávání překážek, přičemž Glum nebude disponovat žádnými kouzly či skilly. Naopak se vývojáři soustředili pouze na postavu jako takovou, která se neustále mění na dvě osobnosti.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 7. 1. 2020 v 13.22

Až na poslední větu příspěvku mi to zní jako ten nejpitomější nápad na videohru, ždímající poslední zbytky života z LOTR série. To, že se bude pracovat s Glumovou psychikou v podobě nějaké videoherní mechaniky zní dobře a úplně to vidim jako 2D plošinovku, kde se vám prostě přehodí směry "chytí-li Smeagol fantas". Hezká malá pěkná pixlovaná srandovní indie hra.

Jenže oni tomu určitě nasaděj superseriózní tón filmového Pána prstenů, všechno bude temné (vycházejí určitě ze záběru kde Glumovi ve tmě svítí oči a jako nevíme o koho go), lineární (s jednou slepou odbočkou každých pět minut) a "jakoby zásadní a doplňující k tomu co napsal mistr Tolkien".

Jenže pravda je taková, že všichni víme jak Pán Prstenů skončí a jakýkoliv pohled z křoví na zlomové body série (kde Glum teda jako byl, ale ve filmu skovanej) nezmění pravdu, že STYX 6/10 hra je to samé a větší bžunda.

P.S. V jednom z paralelních vesmírů se může stát, že to bude ALIEN ISOLATION LOTR série ... :)

Nahlásit nevhodný obsah