Ve F&F Crossroads budeme rychlí i zběsilí

13. prosinec 2019 08:47 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (4)

Pokud jsou počítačové hry inspirované úspěšnou filmovou ságou Rychle a zběsile něčím známé, je to jejich obvykle velmi nízká kvalita. Jedinou výjimkou budiž oficiální balíčky vozidel vydávané pro novější díly série Forza Motorsport a Forza Horizon. Ani to ale nebrání zkušenému týmu Slightly Mad Studios vyvíjet Fast & Furious Crossroads, šílenou závodní akci se slavnými herci v hlavních rolích.

Své role si na obrazovkách zopakují Vin Diesel (Dom), Michelle Rodriguez (Letty) a Tyrese Gibson (Roman). První trailer poměrně otevřeně ukazuje, co bude náplní hry. Bude se závodit v licencovaných vozech, především se ale bude krást, střílet, létat vzduchem, bourat, uhýbat obřím demoličním koulím a podobně. Náturou se tak hra výrazně přiblíží posledním filmovým pokračováním, které se do automobilových honiček nebály zapojit armádní bombardéry, kulometné drony nebo jaderné ponorky.

Slightly Mad, zkušení tvůrci simulátorů Project Cars kteří nedávno přešli pod křídla Codemasters, titul označují jako týmovou heist akci ve vozidlech s velkým důrazem na singleplayerovou kampaň a využívání různých zbraní a udělátek. Ve hře samozřejmě nebude chybět multiplayerová složka, ta však zatím odhalena nebyla. Je více než pravděpodobné, že se v otázce jízdního modelu musí studio na míle vzdálit své tradiční tvorbě a Crossroads budou arkádou jako (klínový) řemen. 

Na Steamu by mělo Fast & Furious Crossroads vyjít v květnu příštího roku.

Zdroj: Rock Paper Shotgun

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 16. 12. 2019 v 13.31

Tak tohle vypadá na těžkou tragédii :D

Nahlásit nevhodný obsah

20882063
Jack Danger napsal 16. 12. 2019 v 13.28

Tak to vypada ale moooooc spatne, neco tak strasnyho jsem uz dlouho nevidel

Nahlásit nevhodný obsah

20875941
p.jurista napsal 13. 12. 2019 v 10.50

Malekith: jo taky nas to napadlo, vtipnejsi by bylo uz jen udelani Diesela vic hranatyho :D

Nahlásit nevhodný obsah

20872214
Malekith napsal 13. 12. 2019 v 10.14

Když jsem to videl na konci celého večera, říkal jsem si že je to únava, že to nemůže takhle opravdu vypadat. Ale ono se to moc nezlepšílo ani po vyspáni :D

Nahlásit nevhodný obsah