Xbox: Launch MCC byl “monumentální”

12. prosinec 2019 12:33 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Kompilace Halo: Master Chief Collection má za sebou první týden na platformě PC a pro Microsoft je to, zdá se, trefa do černého. Během prvních sedmi dní od spuštění PC verze (a zpřístupnění posledního dílku skládačky, oblíbeného spin-offu Halo: Reach) se na PC i Xbox One do sci-fi bitev s Covenanty a Flood pustilo téměř 3 miliony hráčů. Titul byl navíc nejprodávanější položkou na Steamu, v den launche nejsledovanější hrou na Twitchi a za celý týden jej bylo odstreamováno na 3 miliony hodin.

Aaron Greenberg, generální manažer marketingu značky Xbox, se tak jeho start nebojí označit za “monumentální”. Master Chief Collection obsahuje kompletní balík původní trilogie, čtvrtého dílu a civilnějších odboček Halo: ODST a Halo: Reach. Pro hráče, kteří dosud se značkou neměli tu čest, případně během let přesedlali z konzolí Xbox na jiné platformy, se jedná o skvělou příležitost, jak za velmi příjemnou cenu do proslulé série FPS proniknout. 

Jak na PC, tak na Xbox One je balík součástí předplatného Xbox Game Pass. Jediným úskalím tak zůstává ten fakt, že na počítačích budou jednotlivé součástí kolekce zpřístupněny postupně, zatím je dostupné pouze nejčerstvější Halo: Reach. Další tituly by měly dorazit v průběhu příštího roku. 
Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 13. 12. 2019 v 10.37

No jo, však taky Microsoft HALO sliboval tááááááák dlouho PCčkářům, od vydání HALO3 na X360 se o tom debatovalo.

No on taky dodal pouze jedno HALO, ale nechal si pěkně cálnout všechny, to je byznys ! ¨Vzhledem k tomu, jak rychle Microsoft konverze Halo dělá, tipoval bych kompletní Master Chief Collection na rok 2030 :) Plně funkční mulťák u všech her 2050.

Editováno: 13. 12. 2019 v 10.39

Nahlásit nevhodný obsah