Údajně vzniká nové VR Left 4 Dead

12. prosinec 2019 14:51 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Valve a videohry bylo spojením, z něhož v poslední době vypadl pouze Artifact. Situace se ale začíná měnit, vždyť před nedávnem došlo k odhalení VR pokračování série Half-Life, které má své místo mezi první a druhou hrou. Alyx ale možná není jediným projektem a Valve nás v následujících letech překvapí.

Věřit jakýmkoliv únikům plynoucím z Valve z doby před oznámení Half-Life: Alyx bylo ještě méně spolehlivé, než si házet korunou. Doba se ale změnila. Tyler McVicker, majitel Valve News Network, totiž říká, že se pro virtuální realitu chystá i Left 4 Dead. Kdo by to byl před lety ještě čekal.

McVicker své tvrzení zveřejnil na Twitteru, kde tvrdí, že se další informace o H-L: Alyx dozvíme už na The Game Awards, kde připomíná, že včera vyšla VR hra Boneworks, a kde ale také tvrdí, že Left 4 Dead VR je skutečné.

Celý příběh je bizarní do té míry, že to byl právě Tyler McVicker, který ještě letos v dubnu tvrdil, že L4D3 bylo jeden čas skutečně ve vývoji, ale hra byla zrušena. Ostatně původní vývojáři už pod Valve dávno nepatří. Nedá se říct, že teď by otočil, ale zdá se, že namísto třetího dílu vzniká další VR spin-off, přesně tak, jako se to děje se sérií Half-Life. Jestli jsou informace pravdivé, to samozřejmě pro tuto chvíli nevíme, oficiální potvrzení ale v nejbližších dnech rozhodně nečekáme. Na druhou stranu, dnes v noci se konají The Game Awards...

Zdroj: We Got This Covered

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878639
Jsoucno napsal 12. 12. 2019 v 19.32

Za mne je to presne to, co VR potrebuje.

Poradne hry, zvucneho jmena, sice mozna zpocatku spin-offy, ale nekam se pohnout. Malych her, ktere "ukazuji"co by se dalo ve VR delat je proste hromada.

Nahlásit nevhodný obsah