Planet Zoo dostane zimní rozšíření

12. prosinec 2019 11:53 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Duchovní nástupce oblíbeného Zoo Tycoonu v září ukázal co umí. Podobně jako jeho předchůdce ale neusíná na vavřínech a tvůrci ze studia Frontier jej hodlají zásobit novým obsahem. Prvním balíčkem, který by měl do hry přibýt v průběhu příštího týdne, je Arctic Pack. Název hovoří za vše, přináší nový obsah s tematikou zimy, sněhu a ledu.

Konkrétně se jedná o dva nové scénáře, zasazené do Norska a Mexika, nové prvky životního prostředí jako jsou keře, stromy a dekorace, a především čtveřici nových svěřenců zoologických zahrad. Do výběhů vyběhnou ikoničtí lední medvědi, oblíbení polární sobi, nádherní arktičtí vlci a o něco méně známé aljašské ovce, zimě přizpůsobené příbuzné divokých rohatých ovcí.

Balíček by měl být za poplatek 10 dolarů (v přepočtu cca 230 českých korun) zpřístupněn 17. prosince společně s bohatou aktualizací. Ta přidá možnost zpomalení stárnutí zvířat, realističtější chování psovitých šelem ve smečkách nebo například podrobnější data týkající se rodokmenů jednotlivých živočichů. Ideální příležitost vrátit se během vánočních svátků do své vypiplané zoologické zahrady

 

Zdroj: Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20871763
Victor the Cleaner napsal 12. 12. 2019 v 18.10

No na tu aktualizaci už se nemohu dočkat. Má přinést hromadu oprav, především ve franchise modu, který to nutně potřebuje.
Nicméně z DLC jsem trochu smutný, jelikož jsem lehce doufal v tučňáky :(

Nahlásit nevhodný obsah