Ghost of Tsushima uvidíme na TGA 2019

10. prosinec 2019 14:41 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

State of Play nebylo zdaleka tak silné, jak mnozí čekali. Za zmínku toho z výčtu malinkatých titulů příliš nestojí, předpokládáme ale, že vás nejvíce zajímají velké tituly. Rovnou vám tak sdělíme, že se ukázal Ghost of Tsushima. Asi tak na minutku. A to jenom proto, abychom svůj zrak upřeli na páteční The Game Awards.

Chápete to správně, z nové hry od studia Sucker Punch jsme neviděli prakticky nic. Je to proto, že studio, které naposledy vytvořilo Infamous First Light, láká na vyhlášení her roku, které se konají v noci ze čtvrtka na pátek v 02:30, kde nebude chybět. O ceny bude soutěžit až příští rok, letošní ročník ale vývojářům poslouží jako ideální možnost, jak na sebe a svou hru upozornit.

V praxi je Ghost of Tsushima na řadě po očekávaném The Last of Us: Part II, které vychází 29. května, čili se stále nabízí možnost, že se jedná o launchový titul příští generace konzolí, případně o poslední velký titul PlayStationu 4. Tak či tak, abychom na hru oznámenou už před dvěma lety nezapomněli, vývojáři připravili trailer, jehož první část si můžete prohlédnout níže. Zbytek bude k vidění za dva dny. 

Zdroj: State of Play

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
16586932
Modroocko84 napsal 10. 12. 2019 v 20.32

A to je jako vsechno omg.

Nahlásit nevhodný obsah