Babylon´s Fall se připomíná

10. prosinec 2019 15:22 / Martin Synek / Novinky / Diskuze (3)

Aktuální State of Play nám připomnělo, že i Square Enix prostřednictvím studia Platinum Games připravují nový titul. Jeho jméno je Babylon´s Fall a poprvé jsme o něm mohli slyšet na E3 v roce 2018. Od té doby je patrné jen ticho po pěšině a nové informace jsme dostali až dnes, právě prostřednictvím State of Play.

Jak jsme si již zvykli u studia Platinum Games, půjde o vysoce oktanový akční titul, kde prim hraje opět perfektně odladěný soubojový systém. Hlava studia Acuši Inaba popsal hru, coby novou výzvu pro jeho tým z Platinum Games. V samotném videu uvidíme hlavní postavu hry, kterak se snaží rozsekat své protivníky a posléze přijde na řadu i boss.

Bližší informace o hře bychom se měli dovědět v létě 2020. Již nyní je však jasné, že hra vyjde kromě Playstationu 4 také pro PC skrze Steam. Kdy to bude? To je stále ve hvězdách. O nových skutečnostech vás budeme samozřejmě informovat.

Zdroj: Playstation Blog

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
4519932
digmen napsal 11. 12. 2019 v 09.10

Ocelotr NN: Každopádně na to, že hra byla oznámena už loni na E3, je těch informací fakt dost málo. Ale kdyby to byl DMC křížený s Dark Souls, to bych si moc rád užil. Souboják mi stejně nejvíc připomíná Nier.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 11. 12. 2019 v 07.29

Masarkavtrenyrkach: Dark Souls svět, Devil May Cry souboje to je kombinace, co bych snesl :-) Ale jinak je to přirovnání přesný. Napadla mě ještě ONIMUSHA 4, tam měl hlavní hrdina meč v ruce na takové standartní kombení, v polovině hry se mu ovšem zpřístupní na zádech speciální červený meč na různý HOMING MISSILE / AIR TO MOB / MOB TO AIR skopičiny.

Vypadá to zatim dost jako "prototype", na což napovídá i slovo "teaser".

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 10. 12. 2019 v 18.29

Já mám Platinum Games rád, ale tady mi to připadá, že se koukli na Devil May Cry, vzali to, co vymysleli pro Nier Automata a Astral Chain, hodili to do kotle, přihodili fantasy atributy Dark Souls, zahřáli, zamíchali a nabídli Square Enix.
Ale pořád to může být fajn gulášek.

Nahlásit nevhodný obsah