Snoop Dogg je hráč i komentátor v NHL 20

9. prosinec 2019 12:29 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Máte rádi lední hokej a také byste si přáli, aby se jeho virtuální podoba posunula výrazněji kupředu? Neznáme lepší způsob, jak NHL 20 vylepšit, než tím, že do něj přibude Snoop Dogg. Taková myšlenka zřejmě na nějaké interní poradě padla a vývojáři ji převedli do reality. Beze srandy, Snoop Dogg je novou „postavou“ NHL 20.

Jeden z nejvýraznějších tváří hip hopu je vášnivým hráčem videoher, z čehož pramení jeho čím dál častější spojení s vybranými tituly. Možná si ještě vzpomenete na E3 2016 a akci EA Play, na níž Calvin Cordozar Broadus Jr., jak se slavný rapper jmenuje, prezentoval Battlefield 1. Nově si spolupráci s EA zopakuje, neboť kromě her je i fanouškem NHL a Los Angeles Kings, a tak se spojení zřejmě nabízelo. Možná. Možná ale také ne. To my nevíme.

Snoop Dogg do hry dorazil prostřednictvím posledního patche. Má dvě podoby. Ve hře se vyskytuje jako hráč v rámci World of Chel s vlastním unikátním dresem, zároveň může komentovat dění na ledě vedle Jamese Cybulskise. Snoop Dogg tento netradiční crossover oznámil na svém twitterovém účtu.

Na tomto místě je potřeba říct, že si komentátorskou roli střihl již i ve skutečném životě v rámci utkání NHL. Je tomu již téměř rok od momentu, kdy s Alexem Faustem usedl za mikrofon zápasu domácích Kings proti Pittsburghu Penguins. Pro úplnost dodáme, že Los Angeles tehdy zvítězilo 5:2.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 9. 12. 2019 v 14.20

No na chvilku jsem si myslel ze se EA odvazala a nasla smysl pro humor nebo tak neco. Bohuzel to se nestalo a Snoopa narvali jenom na rybnik misto toho aby byl na lede jako parodie vuci ostatnim "opravdovym" hracum. I tak je to ale fajn, svezi vitr a zabava.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 9. 12. 2019 v 13.45

Někdo mi před dvěma tejdnema říkal: "Snoop Dog umřel". Nejsem takovej fanda abych si to ověřoval, vzal jsem to jako hotovou věc a hle, neni :-).

Ty přimhouřený oči s inteligentním pohledem nenaznačujou, že promo foto fotil zhulenej. To je jasný.

Editováno: 9. 12. 2019 v 13.46

Nahlásit nevhodný obsah