Končí vývoj The Elder Scrolls: Legends

9. prosinec 2019 08:23 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (4)

Sérii The Elder Scrolls si hráči spojují především s obřími světy a akční RPG hratelností, velkolepá sága se ale podívala i do světa karetních her. Konkrétně skrze titul The Elder Scrolls: Legends, který vyšel na PC a Android v roce 2017.

V konkurenci úspěšnějších karetních titulů (Hearthstone) ale, zdá se, Legends těžko hledaly své místo na trhu a po dvou letech je ze strany Bethesdy jejich vývoj pozastaven. Spolu s tím se na neurčito odkládají i konzolové verze hry.

Na Redditu to oznámil komunitní manažer Cristian Van Hoose. Jako kompenzaci dostanou přihlašivší se hráči speciální kartičky z limitovaných kolekcí. Zároveň se oznámení netýká verze hry určené pro Asii, vyvíjené společností Gaea Mobile, v tomto případě vývoj a tvorba nového obsahu pokračuje nadále. Stejně tak ale na západě pokračuje podpora hry, servery poběží, hra nebude stažena z jednotlivých distribucí a stále budou probíhat týdenní eventy, výzvy a odměny, stejně jako pravidelné technické aktualizace. Nedojde ani k žádnému omezení jednotlivých hratelnostních složek hry.

Důvod pro ukončení vývoje zatím známý není, server Engadget ale upozorňuje na problematický vývoj poznamenaný střídáním pověřených studií, neshodami, výpověďmi a zabugovaným softwarem.

 

 

 

Zdroj: Engadget

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925087
kaprik napsal 10. 12. 2019 v 06.29

hlavně úplný taťka těchto her je stále starý dobrý Magic the Gathering. :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 9. 12. 2019 v 11.27

bf3ls: To je příklad samo, neznám přesný detaily, jen vidím další Heartstone, Gwent a 10000 her na mobilní telefony z Číny.
Mě se líbila, boha jeho si nevzpomenu na jméno, hra, kde kartama hráč ovládal postavy při soubojích, viděno z boku. Šli si vlastní cestou a myslim, že se jim to vyplatilo.

Nahlásit nevhodný obsah

20925444
bf3ls napsal 9. 12. 2019 v 11.10

Ocelotr NN: No The Elder Scrolls: Legends vyšel +-4 roky po Hearthstone tak nevím jestli byl hotový za 2 týdny :D …

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 9. 12. 2019 v 10.43

Někdo vydá Heartstone, který se určitě vymýšlel několik let a hned všichni - rychle karty do dvou tejdnů, šup, šup ! To platí i pro Moby, Hero Shooters a jiné módní výstřelky a je jen spravedlivé, že tyhle věci končej. Svézt na módní vlně jde jen po omezený čas, ale hloubka se ukáže po roce či dvou a tu zkrátka šup, šup nevymyslíte. Navíc je to vytrvalostní závod, né každej dokáže svoji hru podporovat po dlouhou dobu přívalem DLC.

Nahlásit nevhodný obsah