Zapojte se do debaty k hPodu #720

5. prosinec 2019 08:00 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Nechte nás hádat, po týdnu už opět vyhlížíte podcastovou novinku, abyste věděli, o čem bude v pátek v osm hodin večer řeč. A možná také proto, že se chcete na něco zeptat. Tak tedy, tady jsme, a dáváme internetu na vědomí, že se další hPod natočí už dnes od čtyř hodin!

Opět v sestavě nebude chybět David, opět v ní nebude chybět Tadeáš. Svou aplikaci s trofejemi už ale žhaví Zdeněk, který se rád podělí o to, co právě teď hraje. Navíc je velkým fanouškem remaku Resident Evil 2, a tak s ním probereme Resident Evil 3. Kromě toho si posvítíme na výsledky dotazníku, který rozesílali vývojáři Ghost Recon Breakpoint a naše povídání završí tvrzení, že Xbox v budoucnu naskočí na režim first-party hry každý čtvrtrok. No a nebo také ne, znáte nás. Možná bude všechno jinak.

Tak či tak, o povídání nebude v podcastu nouze. Pokud chcete do předposlední části, tedy dotazů, přispět i vy, můžete. Stačí nám napsat sem do diskuze, případně na adresu podcast@hrej.cz s předmětem Dotaz. A pokud nechcete, tak si v osm večer nezapomeňte spustit nový díl a strávit s námi dvě hodiny vašeho i našeho života. Co víc si přát!

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863689
tuter napsal 5. 12. 2019 v 13.16

Ahoj všichni a zvlášť ZDRAVÍM davida, který mi minule trochu lezl na nervy, když se mu kluci pokoušeli sdělit své názory na téma Kodžima a horor a on jim skákal do řeči, nechtěl je nechat domluvit a zatvrzele opakoval svůj názor, jako kdyby to byl ten jediný správný :-D

Ale chtěl bych i pochválit nový pořad, ten se vážně povedl, bylo to zábavné i vtipné, trochu mi to připomnělo řekni číslo z hpodu :-) Mělo to jedinou malou chybičku a to kvalitu obrazu, který byl divný, jakoby tmavý, nevýrazný. Kdyby jste měli řekni hru podle písmena v hpodu, určitě byste se potom pobavili i o svých odpovědích, nechtěli byste se o nich trochu pobavit v tomto hpodu prosím? :-) A ještě pár dotazů, bude více dílů tohoto skvělého nového pořadu? Jak často budou nové díly? A co takhle počítat si skóre? :-)

Editováno: 5. 12. 2019 v 13.24

Nahlásit nevhodný obsah

20878723
veselykralicek napsal 5. 12. 2019 v 11.50

Vážený pane Makale, pane Plecháčku, pane Pepři a pane Pudivítre, dobrý den.

Za prvé bych chtěl poděkovat Davidovi za nový formát, který mě pobavil, na Hrej.cz to příjemně osvěžil a už se těším na další díly. Tohle se fakt povedlo. Kolik jsi měl Davide, práce se stříháním a úpravou tohoto videa? Zřejmě sis na něm dal dost záležet.

Když jsem u toho stříhání, necháte nás trochu nahlídnout pod pokličku natáčení hPodu? Jak dlouho trvá přibližně natočení hPodu a kolik toho David v průměru vystříhá? A má software, který ho přesně ve 20:00 hodí na web? Nepředpokládám, že David sedí v pátek večer v kanclu, aby to přesně v osm odklikl a pak mohl jít teprve domů.:-) Ptám se, protože mě to tak nějak zajímá. Nedávno jsem koukal na rozhovor s Jardou Möwaldem, kterej má někde na rádiu taky svůj podcast o hrách a ten říkal, že 30 - 40 minutový podcast zabere zhruba 4 hodiny. Hodinu příprava, hodinu natáčení a pak to dvě hodiny stříhá.

Zdravím a těším se na další obsah.

Díky

veselykralicek

Nahlásit nevhodný obsah