EA vydává výroční edici Battlefront 2

5. prosinec 2019 13:06 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Star Wars Battlefront 2 je tu s námi již dva roky. I když jeho launch nebyl zcela povedený, vývojáři se nenechali odradit, a ze hry vznikla celkem solidní střílečka. S přicházejícím filmem The Rise of Skywalker se navíc do hry chystá další obsah, a tak EA vydává speciální Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition.

Ta vyjde dnes, a obsahuje všechen obsah, který do hry kdy vyšel, tedy všechny postavy, mapy nebo kosmetické předměty. Hráči, kteří Battlefront 2 již vlastní, mohou tento balíček zakoupit za 25 dolarů, noví hráči pak za 40 dolarů. Celebration Edition bude obsahovat i obsah z The Rise of Skywalker.

Ten zase přináší novou lokaci na džunglové planetě, dále Finna, Reye a Kylo Rena, a to 17. prosince. V lednu pak přijde i BB-8 a BB-9E společně s mapou Jakku a dvěma loděmi, o které se bude bojovat, a to MC85 of the Resistance a Resurgent-class Star Destroyer. Pro fanoušky her a Star Wars tudíž velký nášup.

Zdroj: CNET

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 6. 12. 2019 v 14.25

já bych o tom v tomhle stavu i možná zapřemejšlel, ale nemám ps+ a pc mi to bohužel neutáhne na stabilní fpska, který jsou zrovna u takovýhle hry celkem potřeba.

Nahlásit nevhodný obsah