První eReprezentanty poznáme už v neděli

3. prosinec 2019 14:00 / Komerční sdělení

eRepre má za sebou dvě otevřené kvalifikace, ze kterých vzešlo celkem 8 nejlepších domácích hráčů ve hře PES 2020. Ti se už 8.12. od 12:00 utkají o své místo v eRepre a stanou se tak prvními eReprezentanty. Všechny zápasy budeš moci sledovat živě na Facebooku a Twitchi eRepre!


V kvalifikacích nakonec uspěli hráči KillDalos, thomasdjr11, Balogh, Aldain, syky10, Macaluki, kubinho015 a deluxeeee. Na offline finále budou nejprve rozlosováni do dvou skupin po 4 hráčích. Skupinová fáze bude probíhat systémem každý s každým formátem BO2.  Z každé skupiny postoupí jen dva nejlepší do semifinále. Semifinále proběhnou systémem BO5, tedy na tři vítězné zápasy. Vítězové semifinále se pak stanou historicky prvními českými eReprezentanty.

Ti nás budou reprezentovat na online mezinárodní kvalifikaci na eEURO 2020, která se uskuteční už na jaře. Úspěšné týmy postoupí do finálového turnaje v Londýně, na kterém budou společně s ostatními celky bojovat o titul mistra Evropy a prize money ve výši 100 tisíc dolarů!

Další informace, podrobnosti o eRepre najdeš na webu www.erepre.cz.

Zdroj: Vlastní