Do Red Dead Online míří nová role

3. prosinec 2019 16:46 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (4)

Stejně jako se pomalu rozjelo GTA Online, stejně tak se pomalu rozjíždí i Red Dead Online. Jelikož víme, jaký úspěch má multiplayerová část v GTA, Rockstar své praktiky pomalu přidává i do světa westernu. Nový update s názvem Moonshiners tak přidává novou roli, která rozšiřuje stávajícího obchodníka, a se kterou přichází i vlastní budova s barem.

Moonshiners do hry přidává další možnost, jak si vydělat peníze, a to pomocí pálení vlastního alkoholu. Jakmile dosáhnete 5. úrovně v roli Tradera, nebo splníte sell mission, Cripps vás seznámí s Maggie Fike, zkušenou prodavačkou nelegálního alkoholu. Fike má spoustu kontaktů, díky čemuž vám pomůže v založení vašeho vlastního baru.

Vstupní cestou je pořízení Moonshining Shack. Pro běžné obyvatele se tato budova tváří jako obyčejná prodejna alkoholu, ve sklepě se ale odehrává to hlavní. Postupem času, kdy budete Magie pomáhat s pomstou pomocí příběhových misí, se naučíte lepší recepty a techniky pro destilaci. Taktéž si budeme moct zařídit svůj vlastní bar, ve kterém můžete své likéry prodávat rovnou zákazníkům. Pokud si vyděláte dost peněz, do baru si můžete přidat i vlastní kapelu nebo taneční podium. Zkrátka to, co známe z GTA Online, ale v kabátku divokého západu. Update do hry dorazí 13. prosince společně s Outlaw Pass No. 2, novým revolverem nebo oblečením.

Zdroj: Rockstar

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925273
Radek Raudenský napsal 4. 12. 2019 v 15.14

Twice: Je nutné zmínit, že GTA Online je s námi již 6 let. Při vydání zde taktéž nebylo moc co dělat, a i když je pravda, že RDO je oproti GTA pozadu, s tímto updatem si myslím, že Rockstar pomalu načrtává cestu, kudy se i tato multiplayerová část povede. Bohužel zde samozřejmě nejsou auta, která se dají neustále upravovat, a celkově western nenabízí tolik možností, ale stále doufám v takovou novinku, jakou byly heisty v GTA.

Nahlásit nevhodný obsah

20895935
semuelson napsal 4. 12. 2019 v 13.53

Maklan: Online je oproti singlu nebe a dudy.. V singlu jsem za 60h hrani operoval cca na par km z mapy a poznal jsem jen okoli Valentinu a Saint denis.. A vubec me ten pribeh nijak nehnal dopredu prozkoumavat mapu a i mise mi pripadali strasne repetetivni a kratky. Ale asi jsem taky cekal az moc po tech oslavnejch recenzich. V onlinu jsem uz po par hodinach mel projetou celou mapu a konecne nasal tu poradnou westernovou atmosferu a diky lidem v onlinu clovek porad zaziva novy a novy dobrodruzstvi.. Jen bych zrusil ten dead eye, to mi do westernovy hry vubec nesedi, ale chapu ze je to tam spis dany pro decka co by bez nej nic netrefili a nechtej try hardit..

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 4. 12. 2019 v 13.49

Po měsíci stráveném v RDR Online, bych byl ve srovnání s GTA Online opatrnější. Hra nabízí podstatně méně milníku ke kterým člověk může mířit a už po měsíci občasného hraní má člověk více méně vše co bylo zatím do hry vytvořeno. Oblečete si panenku, natuníte kvéry, vyparádíte koně, případně pokoupíte výbavu do kempu, projdete párkrát stejné mise a je vymalováno. A mám trochu obavy zda dokáží nový hodnotný obsah sypat dostatečnou rychlostí aby to člověka udrželo nějak déle.

Další bolístkou ve srovnání s GTAO vidím pohyb hráčských postav který je příliš rychlý a zároveň krkolomný. Při boji proti počítači to není velký problém ale zápasy proti ostatním hráčům jsou tím pádem opravdu zbrklá a frenetická akce kde se vám navíc spawnují nepřátelé do zad a to nemluvě otom že nejsilnější zbraní jsou ability pracující s mechanikou deadeye což je v podstatě aim-bot. Chvíli to člověka baví, pak už se ale dostaví velká dávka frustrace.

Když se to celé spojí s prasáckým portem co se týče ovládání, značně osekaného světa single playeru a nulového poučení z chyb z GTAO, vidím RDRO jako takový sladký bonbónek na pár hodin potom co člověk dokončí příběh, ale jako online hru na měsíce či roky? Ani z daleka.

Nahlásit nevhodný obsah

20925122
Maklan napsal 4. 12. 2019 v 11.00

Škoda že na online nemám čas, ten vypadá svobodněji. Ale singl celkem zklamal po těch absolutních hodnoceních jsem čekal víc. Je to strašně pomalé a zároveň v tom obrovském světě naskriptované tak až se mi nechce věřit, že to je ta oslavovaná hratelnost roku 2018.

Nahlásit nevhodný obsah