Capcom neoficiálně potvrdil Resident Evil 3

3. prosinec 2019 15:48 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

Remake Resident Evil 2 byl velmi úspěšný, a je tak téměř jisté, že se Capcom pustí i do předělávání dalších dílů, které byly i ve své době velmi dobře přijaty. Poprvé se zmínky o Resident Evil 3 remaku objevily u Youtube tvůrce Spawn Wave, který tvrdil, že dle jeho zdrojů se na remaku pracuje, přičemž vývoj je v pokročilém stádiu.

A neoficiální potvrzení přineslo i samotné studio Capcom. Stránka Gamstat.com, která sleduje data přes PSN API, totiž přinesla tři obrázky, které Capcom nahrál do japonské datové banky. Všechny obrázky zobrazují obal hry, přičemž jeden se týká mezinárodní verze, a dva se týkají verze japonské.

Co se samotného obsahu týče, nic moc se z těchto obalů nedozvíme. Vidíme na nich nové designy jak pro Jill, Carlose tak pro Nemesise. Mezinárodní verze převzaly název „Resident Evil 3“, zatímco pro japonský trh zvolil Capcom Biohazard RE: 3. Nejspíše je oznámení za dveřmi, a dost možná se ho dočkáme na The Game Awards 2019, které proběhne 13. prosince.

Zdroj: IGN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 4. 12. 2019 v 10.12

jirisvec77: +1 Nepochybuju, že CAPCOM už ví jak "know-how" udělat remake a nechá li tým RE2RE dělat svoji práci o osud RE3RE bych se nebál.
Mohli by trochu šáhnout do mapy Raccon city a trošku ji rozvětvit, určitě přepracovat úhyby, aby nepůsobily náhodně, ale aby zase nebyly moc jednoduché, no a určitě zapracovat na AI hlavní hvězdy NEMESIS, aby to nebyl jen MR.X v jinym obleku., Takovej stalkující "Alien Isolation Nemesis" by se mi líbil, ale to už moc fantazíruju.

Nahlásit nevhodný obsah

20922647
jirisvec77 napsal 4. 12. 2019 v 08.25

Ocelotr NN: schválně jsem si projel obrázky starého Nemesis, protože uz je to davno co jsem to hrál a jo mě se ten starý líbí o něco vic. Ale uvidíme jak bude vypadat ve hre. Nicméně já se hrozne těším. Na PS1 to byla jedna z nejoblíbenějších her. Snad to dopadne alespoň tak dobre jako letošní remake dvojky.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 4. 12. 2019 v 08.03

Těžko soudit z tak malých obrázků, ale starší verze Nemesis(e) mi přijde hezčí. Čistě subjektivní pocit.

Nahlásit nevhodný obsah