Sam Lake pracuje na dalším projektu

22. listopad 2019 08:01 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Poslední přírůstek od Remedy Entertainment sice zapůsobil na recenzenty, kasovní trhák z něj ale bohužel není. Control tedy vývojáře zřejmě nespasí, takže je na čase začít pracovat na dalším projektu. A to se právě děje.

Naznačil to Sam Lake, kreativní ředitel studia. Jak stojí v jeho příspěvku na Twitteru, Lake momentálně vymýšlí, o čem bude další hra z produkce finského studia. Vrátí se snad ke značce Alan Wake? Studio v minulosti naznačilo, že by na druhém dílu chtělo pracovat.

K tomu však s největší pravděpodobností nedojde. Jak naznačuje příspěvek, zřejmě jde o zcela novou značku. Lake ale také může pracovat na projektu, který se světem videoher vůbec nesouvisí. V minulém roce se objevila informace, že se Alan Wake vrátí ve formě televizního seriálu. Lake na adaptaci pracuje jako výkonný producent.

Nezbývá, než se nechat překvapit. Talentovaný kreativec už několikrát dokázal, že je špičkou ve svém oboru. Uvidíme, čím se blýskne tentokrát.  

Zdroj: DualShockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875708
Jaroslav Burda napsal 22. 11. 2019 v 18.08

Jeden z největších sympaťáků v herním průmyslu. Co hra, to nevšední zážitek. Mnohem raději bych ale byl, aby se pustil do něčeho zcela nového. Control byla neskutečná pecka a za každou takhle originální IP jsem strašně rád. není potřeba mít od všeho x dílů. Ostatně za poslední dva, tři roky u mě osobně největší úspěch slavily hry jako: Hellblade, A Plague Tale: Innocence, Control, Disco Elysium apod.

Nahlásit nevhodný obsah