hPod #718 natočíme ve čtyři v pěti

21. listopad 2019 11:03 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (4)

Zase je to tak trochu za minutu dvanáct. Ale stíháme jak my, tak vy. Dnes odpoledne budeme natáčet další hPod, tentokrát s pořadovým číslem 718. Obsahově bude nabitý, a to i přes to, že herní podzim jede do samotného finiše. Tentokrát nám dal ale týden spoustu námětů k debatě.

Už samotný úvod bude napěchovaný obsahem, před mikrofonem se sešrocujeme hned v pěti. Kromě mé maličkosti, Pavla a nového člena redakce Tadeáše se k mikrofonu usadí i Zdeněk a Honza. A všichni jsme toho hráli docela dost. Pokud úvod stlačíme pod hodinu, bude to úspěch. Tak či tak nás mimo to čeká debata o akci X019, probereme třeskutý launch služby Google Stadia a budeme debatovat nad novým Half-Lifem pro virtuální realitu.

Není toho málo, ale chceme všichni víc. Proto nám můžete poslat vaše dotazy. Část z nich sem do diskuze, na ostatní čeká emailová adresa podcast@hrej.cz. Do předmětu prosím uveďte heslo dotaz. Na závěr si pro vás opět nachystáme doporučení, jedním z nich už ale teď může být, ať si nás v pátek v osm večer, kdy hPod #718 vyjde, poslechnete. Tak na slyšenou.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20900709
Spiker01 napsal 22. 11. 2019 v 00.50

Abyste mě zas nepeskovali, že vyzdvihuju jen Davida R, tak doufám, že taky někdy dorazí Aleš Tihlařík. Jednou za uherák by mohl.
Jinak kvituji početnou sestavu

Nahlásit nevhodný obsah

20887270
1337 napsal 21. 11. 2019 v 14.47

Zdravím redakce,
chci poděkovat Zdeňkovi za tip Trials Rising, měl jsem předplacen jeden měsíc UPlay+ (či jak se to jmenuje), zkusil jsem, a jsem pohlcen. Zjevně mi to knihovničku ať na Steamu nebo přímo na UPlayi rozšíří na Vánoce ;)

A dotaz: Můžeme se zase těšit na nějaké předvánoční vysílání hrej TV?

Mějte se,
a dík za vaši práci!

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 21. 11. 2019 v 14.43

Čau kluci.

Koukám na všechny vaše videa, z větší části ze záznamu z důvodu práce kde končím až v 16 hodin. Koukám i na ty, kde hrajete hry, mně nic neříkající, protože to umíte skvěle podat.
Tímto bych si chtěl malinko postěžovat na váš kalendář vysílání. Neříkám, že je to nějak pravidelně ale poslední dobou mi přijde, když ho roskliknu - prázdný.
Začátkem každého týdne se vždy dívám na jaké hry se mohu těšit a poslední dobou je tomu naopak.
Například o vysílání ve středu na Twitchi kdyby to Pavel nezmínil při pondělním vysílání Terminátora ani bych o tom nevěděl. Na YT mám zapnutý zvonek.

Neberte to ode mně nijak zle, jen taková drobnost.
Asi vy sami nevíte co přesně a kdy budete vysílat a jak na tom budete časově.

Díky za odpověď. ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20925122
Maklan napsal 21. 11. 2019 v 13.50

Ahoj, obecně díky za super zábavu.
Bude obětován čas na recenzi Terminator Resistance? Díky za gameplay, ze kterého jsem si odnesl, že to je ubohá hra, která ale na druhou stranu nemá ani na mé guilty pleasure, jako třeba jejich Rambo. Ale potom se podívám na hodnocení hráčů a steam na 90%, metacritics 8,1, v době kdy hráči potopí s radostí cokoli, to je pro mě opravdová záhada.

Nahlásit nevhodný obsah