Blair Witch již brzy i na PlayStation 4

19. listopad 2019 14:35 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

Ošklivé počasí udeřilo s nebývalou razancí a listopadové pošmourno je jako stvořené pro zachumlání se do deky, uvaření kakajíčka a hraní hororových her. Jednou takovou je i letošní Blair Witch, která již brzy dorazí i na PlayStation 4.

Blair Witch patří mezi velká překvapení letošní E3. Představena byla na konferenci Microsoftu a vyšla bez velkých cirátů na konci srpna, a to na Xboxu One a PC, na obou platformách je navíc k dispozici v rámci Game Passu. Majitelé PlayStation 4 se výletu do temných lesů dočkají 3. prosince letošního roku.

Hru má na svědomí polské studio Bloober Team, které v minulosti vydalo dva díly hororu Layers of Fear a před dvěma lety obsadilo Rutgera Hauera do psychologického thrilleru Observer. Přestože si Blair Witch v Honzově recenzi nevysloužila mnoho chvály, třeba zrovna vám výlet do okolí Burkittsville padne do noty.

Vývojáři spolu s oznámením nové verze oznámili také speciální balíček pro všechny majitele hry bez ohledu na platformu. Tento "Good Boy Pack" vám do hry přidá nové skiny a animace pro vlčáka Bulleta a nové wallpapery a hry pro mobilní telefon hlavní postavy.

Zdroj: Videogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875708
Jaroslav Burda napsal 19. 11. 2019 v 18.19

Cimba4: Bohužel ta hra je průměrná, až lehce pod. A to píšu člověk, který spíše hrám uděluje to lepší hodnocení, i když jiní lidé titul strhají. Především závěr je opravdu zpackaný... Strašná škoda. Les sám o sobě je vynikající. Adventurní prvky jsou doslova k smíchu...

Editováno: 19. 11. 2019 v 18.19

Nahlásit nevhodný obsah

20876347
Cimba4 napsal 19. 11. 2019 v 16.14

Tak to mě potěšilo. První hra kterou jsem záviděl xboxu :D.

Nahlásit nevhodný obsah