Sledujte záběry z Age of Empires IV

15. listopad 2019 08:15 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Akce X019 byla klíčová pro milovníky série Age of Empires. Microsoft totiž přislíbil záběry z chystaného čtvrtého dílu. Fanoušci se skutečně dočkali, přičemž zároveň zjistili, že středověk ještě neskončil.

Středověk trvá, alespoň tedy v kancelářích studia Relic Entertainment, které na čtvrtém dílu usilovně pracuje. Právě do středověku je totiž čtvrtý díl zasazen. Představeny byly zatím dvě hratelné frakce, hra bude mimo jiné sledovat konflikt mezi Brity a Mongoly.

Gameplay ukázka toho příliš neukázala, především hýřila barvami. Zvolená paleta barev je možná pro mnohé fanoušky malým překvapením, i tak je grafické ztvárnění velmi působivé. Trailer nabídl kraťoučkou prohlídku malého městečka, k němuž se blíží nepřátelské jednotky. V akci byly vidět typické trebuchety, jimž se podařilo rozbít opevnění, šutry se sypaly na všechny strany.

Bohužel nepadlo ani slovo ohledně plánovaného data vydání, tak daleko ještě vývoj zřejmě nepokročil. Čekání však může zpříjemnit Age of Empires II: Definitive Edition, které vyšlo teprve včera.

Zdroj: Wccftech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878723
veselykralicek napsal 17. 11. 2019 v 12.42

A je? Ty rozdíly mezi HD a DE by mě fakt zajímaly. HD mám, tak už je DE asi zbytečná, ne?

Nahlásit nevhodný obsah

20925122
Maklan napsal 15. 11. 2019 v 09.32

Nevím jak to MS dělá, ale vytáhnul ze mě peníze za AoE II, za AoE II HD, za všechny jejich DLC a teď i za AoE II DE. Přestože jsem si říkal, že DE bude pěkná zlodějina a vykašlu se jim na to. .-)

Nahlásit nevhodný obsah