Zítra natočíme hPod čísla 717

13. listopad 2019 16:25 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (5)

Další týden, další hPod. Tato jednoduchá rovnice už platí 716 dílů. Během následujících pár hodin natočíme ten 717. Bude se jej účastnit vedle Davida i Pavel, a po delší proluce se do studia přijde podívat i Kuba. Společně proberou následující témata.

Kuba byl jediným členem našeho týmu, který si pořídil virtuální realitu. Je to tak ten nejzasvěcenější člověk, který rozsekne, zda se investice do této vymoženosti vyplatí, a to nejen hráčům, ale i Applu, o němž se v posledních hodinách spekuluje. Pohovoříme také o stavu Red Dead Redemption, ale i o tom, jak se komunita snaží hru zpřístupnit pro větší počet hráčů, například prostřednictvím modů. A možná přijde řeč i na několikrát zmíněného Supermana.

Nějaká témata máme, ale dost možná nás diskuze zavede úplně jinam. Však už to znáte. Jistě také znáte fakt, že se můžete zúčastnit jeho natáčení, a to formou dotazů. Klást je můžete jak níže do diskuze, tak do emailové schránky podcast@hrej.cz. A opět připomínáme, abyste nezapomněli na předmět „Dotaz“. Uslyšíme se v pátek v osm hodin večer.

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
11287615
John74rico napsal 15. 11. 2019 v 06.43

Zdravím chlapi, ze vseho nejdříve bych chtěl poděkovat za práci kterou děláte, za přísun novinek, článků, videí i skvělých podcastů, vím že někdo může říct, ze je to vaše práce, ale všichni víme, ze jr rozdíl mezi tim pracovat a pracovat a u vás mám pocit, ze tomu dáváte vždycky o kousek víc . Ale teď k mému dotazu, co si myslíte o patentu Sony a tajemné nové cartridgi? Myslíte si, ze by se mohlo jednat o vyměnitelné SSD? Nebo proste obyčejná cartridge jak ji známe? Nebo neco úplně jineho a s novou PS5 to nebude mít ani nic společného?

Díky za odpověď

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 13. 11. 2019 v 23.37

Zdravím a pozdravuji!

Sice tento dotaz jde mimo mé téma, jelikož se o něj nezajímám ale občas se objeví nějaké ty ''informace'', které si prostě přečtu. A to je zdravotní stav Michaela Schumachera.

Zajímal by mě váš názor jak to s ním vidíte. Sice toho moc nevíme, vše prostě musí být utajeno. Ale myslíte, že i po těch milionových nákladech na jeho znovuvzkříšení může třeba za rok vystoupit a říct ''Jsem zcela v pořádku''?

Klidně toto téma rozveďte podrobněji, jestli máte nějaké informace, které mi unikly. Díky!

Nahlásit nevhodný obsah

20900709
Spiker01 napsal 13. 11. 2019 v 22.37

Ať zas přijde David Rozsíval (pro mě jasné číslo 1), ten to vždycky oživí..

Nahlásit nevhodný obsah

20878723
veselykralicek napsal 13. 11. 2019 v 22.32

Ahoj kluci,

rád bych se vyjádřil k posluchači asi 3 podcasty dozadu, který radil s přepínáním předplacených hudebních platforem tak, aby si nemusel nic předplácet. Trochu mě to vedlo k zamyšlení, jakej to má v dnešní době vůbec význam. Jsem sice starší ročník, ale vypadám hodně jako dinosaurus, když si písničky normálně stáhnu v mp3 a poslouchám klasicky v mobilu? Nic si nepředplácím, reklamy nemám, nejsem závislej na tom být online a nemusím si všude od znova nastavovat playlisty. A i hPody si můžu stahovat v mp3 a poslouchat úplně v pohodě postaru. Co si o tom myslíte Vy? Nebo to to v dnešní době bez Spotify nejde? A i Spotify má přece Free verzi, kterou můžu poslouchat zadarmo.

Pak mám ještě takovej malej rozstřel, kterej bych ale rád obohatil o Vaše dojmy, v čem je pro Vás ta hra lepší a v čem je jiná. O hry se docela zajímám, moc jsem jich nehrál, ale spoustu jich poznám podle screenů a popisu. Jsou ale hry, které mi strašně splývají, i když mi určitě řeknete, že jde o něco úplně jiného. Proto by mě zajímaly i ty rozdíly z Vašeho pohledu.

Série Deus Ex – Série Metal Gear Solid (sorry, ty série se mi prostě pletou)
Série Uncharted – Série Just Cause (sorry, i tyhle série se mi prostě pletou)
Nioh – Nier (nevím, jestli je to jen názvem, ale tyhle hry mi taky splývají)

A nakonec bych měl takovou malou poznámku pro Davida. Vím, že vypadá jako takový redakční otloukánek, minule jsem mu zkritizoval první třetinu recenze WRC, tvrdí, že není vtipnej a tvrdíte to i Vy v redakci a rádi se po něm vozíte. Ale našel jsem pozitivum. Koukal jsem se na Twitchi na to video z hraní Man of Medan a musím říct, že David má moc pěknou přítelkyni.:-) Tak ji, Davide, pozdravuj.:-)

veselykralicek

Nahlásit nevhodný obsah

20864035
cihak8 napsal 13. 11. 2019 v 21.37

Ahoj mládenci, chtěl jsem se zeptat jak to vypadá se soutěží, ve které se hrálo o sluchátka. Budete je posílat?

A ještě k tématu RDR 2 na PC. Hra se mně vždy po půl minutě tak na deset sekund sekla. Řešením bylo, pro aplikaci RDR2.exe musím nastavit spřažení jader na dvě jádra procesoru místo základních čtyř. Pak je vše OK. No prostě nechápu.

Jinak se mějte hezky a kdyby jste zase potřebovali poslat nějaký prachy tak dejte vědět ;)

Nahlásit nevhodný obsah